Аудіокнига Секс та релігія - автор Даг Ейстейн Ендшьо

Слухайте онлайн
Даг Ейстейн Ендшьо - Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності
Рейтинг:
(76 голосів)
4.5
Рецензія:
У книжці відомого норвезького науковця і правозахисника Даґа Ейстей на Ендшьо проаналізовано величезний масив інформації щодо непростих стосунків між сексом і різноманітними релігіями протягом всієї історії людства й у різних світових культурах. Секс та релігія неминуче і нерозривно пов’язані між собою. Релігія забороняє і регулює, засуджує і благословляє, карає і роздає нагороди. Чи є секс священним або стає огидним, цілковито залежить від того, як релігія визначає це. Ваш сексуальний партнер, сімейний стан, колір вашої шкіри і ваша релігія або каста – це все чинники, які можуть привести до порятунку або загибелі. Автор ґрунтовно розглядає низку питань щодо взаємовідносин між сексом і релігією. Серед них: проблема допустимості чи заборони статевих стосунків за межами шлюбу; ставлення різних релігій до дозволу священикам займатися сексом, до гомосексуальних статевих стосунків і сексу між представниками різних рас, до сексуального самозадоволення тощо.

Книжка, що становить захоплююче дослідження звичаїв, ритуалів і правил, стане у пригоді всім, хто цікавиться питаннями культури, релігії, а також статі та сексуальності.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: moskalenko1976@gmail.com
Приват: 5363542018454976

redvid esle

Слухати аудіокнигу Секс та релігія онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
6 відгуків:
 1. Гість Тетяна
  Озвучування прекрасне.
  Але книга нудна.
  Я послухала лише 20 хвилин.
 2. Dmi
  Сухі факти з різних релігій, ніяких роздумів і філософських висновків автора. Нудновато...
 3. В
  А мені, навпаки, сподобалось. Не завжди подобається, коли автори нав'язують свою думку/інтерпретацію матеріалу - іноді це наштовхує на міркування, а іноді прям дратує. Для мене книжка достатньо хороша, якщо в ній добре представлені і систематизовані факти - а висновки з них я зможу зробити сама.
  1. Гість Сергій
   Прекрасна річ! Згоден. ! Робота автора на межі накової і популярної.... Де ще можна було почути такий дослідницький ланцюг на таку тему?!...
 4. Denver
  42 хвилини нудоти.
  Більше не витримав...
 5. Denis K
  Написано сухо, але цікаво. Почерпнув з книги чимало цікавих фактів.
4read.ORG » Світова література » Даг Ейстейн Ендшьо - Секс та релігія. Від балу цноти до благословенної гомосексуальності