Аудіокнига Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення - автор Мінеке Схіппер

Слухайте онлайн
Схіппер Мінеке - Голі чи покриті
Рейтинг:
(58 голосів)
4.5
Рецензія    1   11 281
Хто зна, коли, де та за якої доби нашим предкам спало на думку покривати своє тіло. Вони приоздоблювали себе, щоб виглядати красивішими та могутнішими, аби маскувати недоліки, захищатися від холоду, спеки й поранень або ж приховувати власну срамоту. Ми ще й досі так робимо. Ця трохи провокативна книжка занурюватиме допитливого читача у невичерпну історію людства про його стурбованість власним тілом і певними його частинами у світлі публічного простору — від підв’язаного пеніса до накладних сідниць. Вона торкається примхливих меж нашого видимого тіла за різних епох, традицій, релігійних уподобань на розмаїтих прикладах оголеного і прихованого, стриманого і спокусливого, привабливого та скандального образу в очах сторонніх.

Ютуб канал диктора


Подякувати диктору:
Посилання на конверт в Приватбанку
PayPal: moskalenko1976@gmail.com

redvid esle

Слухати аудіокнигу Голі чи покриті. Світова історія одягання та оголення онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
1 відгук:
  1. udi-udi
    Трохи хаотична та не дуже добре структурована книга. Але гарно начитана. Міцна та непогана збірка інформації щодо табу та релігійних тонкощів в моді різних народів (в першу чергу в книзі мова звісно про мусульманські, іудейські та християнські звичаї).
4read.ORG » Світова література » Схіппер Мінеке - Голі чи покриті