Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Енґлунд Петер - Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах

Аудіокнига Захват і біль битви - автор Петер Енґлунд

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Книга заснована на щоденниках і спогадах її учасників. Автор, досліджуючи архіви, відновив хід подій Першої світової війни. Кожен із дев'ятнадцятьох абсолютно різних людей з обох боків конфлікту розповідає про ту війну, що зазнав особисто, зокрема: багатодітна американка, яка влітку перебувала в маєтку в Польщі; датський пацифіст, мобілізований до німецької армії; російська медсестра; австралійка, яка приїхала на своїй вантажівці до Сербії, щоб служити в армії шофером; російський офіцер; німецький матрос; шукач пригод, латиноамериканець, від якого відмовляються всі армії, крім османської; французький дипломат та ін.

Петер Енґлунд показує, як настрій і сприйняття війни людиною змінюється від захоплення та ентузіазму до тотального страху і ненависті… Автор таким чином уклав щоденникові записи, що події розгортаються послідовно. Ми можемо побачити війну місяць за місяцем водночас на всіх фронтах.
Енґлунд Петер - Захват і біль битви. Перша світова у 211 епізодах
Рейтинг: 4.1 (20 голосів)
Слухати аудіокнигу Захват і біль битви онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Іван Стасюк
  0
  Книжка дуже добре розповідає події ww1 і ти краще дізнаєшся історію тих часів)

 2. Гість Володимир
  0
  Дякую за якісний український формат. 
  Книга цікава та пізнавальна.
 3. Гість Сергій
  0
  Дуже своєчасна, актуальна історична література, вдалий погляд на історію крізь окемі особисті епізоди! Виконання Сергієм Москаленко - неперевершено! (я переслухав багато аудіокниг, вважаю себе знавцем fellow ). Дуже сподобалась в виконанні Майстра "Гра в бісер" Гессе на цьому ж сайті! Чудовий ресурс, вдячний всім причетним! smile  
  1. Black_Jack76
   23
   Дуже надихаючий коментар. Спасибі вам!
 4. Таня
  0
  Дуже пізнавальна книга, гарне виконання
 5. Олекса
  0
  Дякую за цікаве гарне озвучення історичних хронік, цікаво порівнювати спогади і враження очевидців від проживання війни тих часів, часів ww2 і теперішнього часу. Є багато спільного.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: [email protected]