Аудіокнига Є люди. Теплі історії з Майдану - автор Крістіна Бердинських

Слухайте онлайн
Бердинських Крістіна - Є люди. Теплі історії з Майдану
Рейтинг:
(48 голосів)
4.5
Рецензія    1   3 423
Ця книжка – блог-щоденник з Інтернету, який автор розпочала під час Євромайдану. Журналістка Крістіна Бердинських, поспілкувавшись 1 грудня на Банковій із двома медичними волонтерами, написала першу історію про них на своїй приватній сторінці у соцмережі. Коли на Банковій пішов газ, ці хлопці побігли надавати швидку допомогу.

Автор щодня зустрічала на Майдані таких прекрасних людей, як ці медики. Скромних і водночас упертих і відчайдушних, із різним рівнем доходів та освіти. Хтось із Заходу України, хтось зі Сходу. Чомусь мас-медіа звертали менше уваги на звичайних людей, а саме вони були енергією та духом цих подій. 20 грудня Крістіна створила Facebook-сторінку «Єлюди-maidaners», де почала публікувати історії про майданівців та їхні фото, зроблені камерою мобільного телефону. Вона розмовляла із заможними бізнесменами, які постачали на Майдан дрова й шини, із будівельниками, студентами, волонтерами, координаторами гарячих ліній, із тими, хто працює на кухнях, живе у наметах, художниками, музикантами, культурними діячами. У січні-лютому сотні волонтерів перекладали ці розповіді на 17 мов. Люди хотіли, щоби світ дізнався, хто насправді стоїть на Майдані. У щоденнику «Єлюди» є записи про смерть і поранення, біль і сум, але також про взаємодопомогу, силу й мужність, натхнення й любов. Дуже хочеться, щоби ці історії залишилися не тільки в Інтернеті, а й у пам’яті читачів цієї книжки.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Є люди. Теплі історії з Майдану онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
1 відгук:
  1. Гість Лілія
    Ну, не знаю.Перші хвилини прослуховування, і перші розчарування.Ну чому стільки-то "чоловік", а не людей?Чому "направлена", а не спрямована???Мені ріже слух така мова і відволікає від змісту аудіокниги.
4read.ORG » Українська література » Бердинських Крістіна - Є люди. Теплі історії з Майдану