Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Крушельницька Лариса - Рубали ліс... Спогади галичанки

Аудіокнига Рубали ліс... Спогади галичанки - автор Лариса Крушельницька

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Лариса Іванівна Крушельницька – видатна жінка, Почесний директор Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника, доктор історичних наук, професор, відомий вчений-археолог, бібліотекознавець, громадська діячка та публіцистка.
Лариса Крушельницька очолювала археологічну комісію Наукового товариства імені Шевченка, була членом наукового товариства «Український історик» (США), членом Львівської організації ЮНЕСКО. Авторка низки наукових монографій, публіцистичних та мемуарних творів, статей, есе.
За книгу «Рубали ліс… (Спогади галичанки)» (2001 р.) Лариса Іванівна нагороджена першою премією Фонду Воляників-Швабінських Літературного фонду Фундації Українського Вільного Університету, та Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Олени Теліги.

У книзі долею двох родин, Крушельницьких і Левицьких, показано драму і трагедію галицької інтелігенції у ХХ столітті. Поза тим, спогади сповнені оптимізмом і вірою в потенційні можливості людини, в її інтелектуальну силу і моральні засади. Також подано літературні портрети сучасників автора, її есе і нариси, опубліковані в різні часи і в різних виданнях.

Увага!
Твір вилучено за запитом правовласників!
Крушельницька Лариса - Рубали ліс... Спогади галичанки
Рейтинг: 4 (16 голосів)
Слухати аудіокнигу Рубали ліс... Спогади галичанки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org