Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Савчин Марія - Тисяча доріг

Аудіокнига Тисяча доріг - автор Марія Савчин

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Спогади жінки учасниці підпільно-визвольної боротьби під час і після Другої світової війни.

Авторка цієї мемуарної книжки — Марія Савчин («Марічка») — з 1944 по 1953 рр. перебувала в підпіллі на Львівщині, в Закерзонні, Польщі, Карпатах, на Поділлі, Волині та Поліссі. Будучи дружиною Василя Галаси («Орлана») — заступника Провідника ОУН Закерзонського краю, а з 1948 р. Провідника ОУН Волині й Полісся, — вона зустрічалася з багатьма повстанцями, виконувала відповідальні доручення, не раз потрапляла в трагічні ситуації, коли вирішувалася не тільки її доля, але й доля товаришів по боротьбі.

Про бачене та пережите і розповідає на сторінках своєї книжки учасниця підпільно-визвольної боротьби під час і після Другої світової війни Марія Савчин.
Савчин Марія - Тисяча доріг
Рейтинг: 4.2 (13 голосів)
Слухати аудіокнигу Тисяча доріг онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Гість Галина
    0
    Щиро дякую за книгу. Прослухала з великою цікавістю. Варто кожному українцеві це почути чи прочитати, а особливо тим, хто досі шкодує за совєцьким союзом. Дякую й за чудову українську мову: виразну, емоційну, з правильними наголосами. Рекомендую всім.
  2. Валерія Ш.
    0
    Такі книгі-спогади замінюють усі підручники з історії України. Дуже цікаво і корисно! recourse  (Трохи фрагменти глав переплутані місцями, тому сюжетна лінія скаче. Звіряла з електронною версією. А деякі фрагменти дублюються.)
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org