Аудіокнига Дума про братів Неазовських - автор Ліна Костенко

Слухайте онлайн
Костенко Ліна - Дума про братів Неазовських
Рейтинг:
(19 голосів)
4.7
Рецензія    0   6 660
У поемі зображена довга дорога, та троє козаків, яких везуть на страту. Павлюк – гетьман нереєстрового козацтва, якого зрадила старшина. Томиленко – його споборник, старий чоловік. Сахно Черняк – молодий козак, один з нереєстрових козаків, що став в оборону за гетьмана.
Їдуть вони попри рідне село Черняка. Павлюк і Томиленко намагаються вмовити його стрибнути з воза і залишити їх. Він ще молодий – усе життя попереду, а вони вже готові й до смерті. Згадують як сталась зрада.
Проїжджають повз хату Сахна, де стоять його рідні – мати, дружина з двома діточками. Сахно знову відмовляється покинути віз. Він до кінця зі своїми братами. Якщо він їх лишить, то не зможе нормально жити, а пам’ятатиме свою зраду.
Тут і проекція в майбутнє, де жінка читає історію з літописа про трьох козаків і дивується відданості Сахна Черняка. Двоє програмістів ставлять на екрані цю ж історію і також вражені від сміливості й щирості Сахна. Вони хочуть скласти думу й про нього, тому надають комп’ютерній програмі таке завдання.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Дума про братів Неазовських онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Відгуків поки немає. Стань першим!
4read.ORG » Українська література » Костенко Ліна - Дума про братів Неазовських