Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Український літературний подкаст [сучасні українські письменники читають твори класиків]

Аудіокнига Український літературний подкаст - автор Сучасні письменники читають твори класиків

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Український літературний подкаст — це спроба нового покоління усвідомити та переосмислити українську прозу та поезію. Також це можливість для сучасних українських авторів розповісти про свої творчі плани та віддати шану тим, хто вплинув на їх формування як митця та особистості. Український літературний подкаст створений за сприяння компанії PocketBook International та Obreey. Компанія PocketBook має українське коріння та є одним з провідних світових виробників електронних пристроїв для читання. Ми дивимось у майбутнє пам'ятаючи про минуле. Нашою місією є створення нових продуктів, що роблять пізнання легким та доступним, а навчання — цікавим та захоплюючим.

Зміст:
Український літературний подкаст [сучасні українські письменники читають твори класиків]
Рейтинг: 4.5 (4 голоси)
Слухати аудіокнигу Український літературний подкаст [сучасні українські письменники читають твори класиків] онлайн, безкоштовно и без реєстрації,- на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org