Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Положій Євген - Іловайськ

Аудіокнига Іловайськ - автор Євген Положій

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдатів і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів та батальйонів територіальної оборони, створена на реальних подіях. Твір не є документальним, хоча автор намагався бути максимально точним.

Роман базується на реальних свідченнях бійців добровольчих батальйонів "Донбас", "Дніпро-1", "Херсон", "Миротворець", 39-го ("Дніпро-2"), 40-го ("Кривбас"), 42-го батальйонів територіальної оборони, солдатів та офіцерів 17-ї танкової бригади, 51-ї, 92-ї, 93-ї бригад ЗСУ та прикордонників Сумського пересувного загону.

Без них ця книжка б ніколи не відбулася. Вони та їхні подвиги – і є ця книга.
Положій Євген - Іловайськ
Рейтинг: 4.6 (29 голосів)
Слухати аудіокнигу Іловайськ онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Гість Олена
  0
  Новела "Сімейна справа Семенових. Скільки років молодшому Семенову, якщо його батько брав участь у другій світовій? Точніше не так. У скільки років його батько став батьком? Хлопцю 22. Отже, він 1992 р.н. Батько мінімум 1923. Отже син у нього народився в 69 років. Ще. Син, вже підліток, бачив, як через 25 років після війни батькові дали медаль. Тобто це 1970 р. То може ж таки онук танкіста Семенова воює в Іловайську? 
  1. Гість Василь
   0
   Там не батько а дід був танкістом. Слухайте уважно
 2. Гість Сергій
  0
    Дослухав до середини і кинув!    Не роман а просто репортаж!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org