Аудіокнига Маріупольський процес (Авторські читання) - автор Галина Вдовиченко

Слухайте онлайн
Вдовиченко Галина - Маріупольський процес (Авторські читання)
Рейтинг:
(115 голосів)
4.4
Рецензія    2   18 418
У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда.

Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка - чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть...

"Таке враження, що автору цього роману хтось надиктував про ті події на Сході. Той, хто усе це бачив і пережив…" Олександр Лопачук, боєць 3-го батальйону територіальної оборони "Воля".

Книга Галини Вдовиченко "Маріупольський процес" визнана кращою на "Коронації слова – 2015" у номінації «Ґранд-романи», та стала однією з найпопулярніших новинок осені.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Маріупольський процес (Авторські читання) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. Олена
    Дуже слабкий твір. Вдовиченко не варто було б братись за цю тему. Вона дуже далека від війни! Так і тхне оте замирення із ворогом та "це не твоя війна"! про котів - оце її! Та ще й голос Герасименко - де вона вчилась так вимовляти українські слова? як дратують її постійні коментарі про "укрів"! фу! 
  2. Bielefeld
    Не рекомендую - нездалий твір, ще й прочитано погано.
4read.ORG » Українська література » Вдовиченко Галина - Маріупольський процес (Авторські читання)