Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Вдовиченко Галина - Маріупольський процес (Авторські читання)

Аудіокнига Маріупольський процес (Авторські читання) - автор Галина Вдовиченко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда.

Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка - чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть...

"Таке враження, що автору цього роману хтось надиктував про ті події на Сході. Той, хто усе це бачив і пережив…" Олександр Лопачук, боєць 3-го батальйону територіальної оборони "Воля".

Книга Галини Вдовиченко "Маріупольський процес" визнана кращою на "Коронації слова – 2015" у номінації «Ґранд-романи», та стала однією з найпопулярніших новинок осені.
Вдовиченко Галина - Маріупольський процес (Авторські читання)
Рейтинг: 3.6 (49 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Маріупольський процес (Авторські читання) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Олена
    0
    Дуже слабкий твір. Вдовиченко не варто було б братись за цю тему. Вона дуже далека від війни! Так і тхне оте замирення із ворогом та "це не твоя війна"! про котів - оце її! Та ще й голос Герасименко - де вона вчилась так вимовляти українські слова? як дратують її постійні коментарі про "укрів"! фу! 
  2. Bielefeld
    1
    Не рекомендую - нездалий твір, ще й прочитано погано.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com