Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Васильєв Володимир - Технік великого Києва

Аудіокнига Технік великого Києва - автор Володимир Васильєв

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Дивний світ, нагадує світи мечів і чаклунства, але в цьому світі роль мечів виконують рушниці і пістолети, роль вірного коня - мотоцикл або джип, світ, де замість магії - техніка. Світ гігантських мегаполісів, де всі механічні пристрої живуть своїм, незалежним життям і зовсім не потребують нагляду з боку живих. Світ, що стоїть на межі загибелі, де головному герою доводиться одночасно і врятувати світ, і вбити його.

Ви знаєте, що таке Великий Київ? Це місто, вулицями якого їздять здичавілі вантажівки та мотоцикли. То може візьметеся їх приручити? А можливо, ви до того ж знаєте формулу для відкривання капризних замків? Чи володієте бойовим мистецтвом приборкання лома? Якщо ні – негайно слухайте цю книжку. Неперевершений майстер міської фентезі Володимир Васильєв не тільки не залишить вас без допомоги, але й примусить замислитися. Бо попри карколомні погоні та неймовірні пригоди у вигаданих світах, завжди незмінними залишаються кохання, дружба, прагнення до поступу. Все це, й не тільки це, у романі Володимира Васильєва «Технік Великого Києва».
Васильєв Володимир - Технік великого Києва
Рейтинг: 4.1 (14 голосів)
Слухати аудіокнигу Технік великого Києва онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
5 відгуків:
Написати
 1. Гість Сергій
  0
  Шикарна книжка! А аудіо ще послухаю!
  1. Ash
   0
   Тілько от автор - мудло =(
 2. Гість Сергій
  0
  Дуже погане начитування...
 3. Гість Олександр
  0
  начитка щось не дуже... якось згодом послухаю
 4. Гість Сергій
  0
  Таке враження що людині платять від виробітку,більше озвучиш,більше отримаєш, от він і спішить як навіжений, озвучка ніяка,так спаскудити книжку
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org