Аудіокнига Технік великого Києва - автор Володимир Васильєв

Слухайте онлайн
Васильєв Володимир - Технік великого Києва
Рейтинг:
(42 голоси)
4.5
Рецензія    8   28 073
Дивний світ, нагадує світи мечів і чаклунства, але в цьому світі роль мечів виконують рушниці і пістолети, роль вірного коня - мотоцикл або джип, світ, де замість магії - техніка. Світ гігантських мегаполісів, де всі механічні пристрої живуть своїм, незалежним життям і зовсім не потребують нагляду з боку живих. Світ, що стоїть на межі загибелі, де головному герою доводиться одночасно і врятувати світ, і вбити його.

Ви знаєте, що таке Великий Київ? Це місто, вулицями якого їздять здичавілі вантажівки та мотоцикли. То може візьметеся їх приручити? А можливо, ви до того ж знаєте формулу для відкривання капризних замків? Чи володієте бойовим мистецтвом приборкання лома? Якщо ні – негайно слухайте цю книжку. Неперевершений майстер міської фентезі Володимир Васильєв не тільки не залишить вас без допомоги, але й примусить замислитися. Бо попри карколомні погоні та неймовірні пригоди у вигаданих світах, завжди незмінними залишаються кохання, дружба, прагнення до поступу. Все це, й не тільки це, у романі Володимира Васильєва «Технік Великого Києва».

redvid esle

Слухати аудіокнигу Технік великого Києва онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
8 відгуків:
 1. Гість Сергій
  Шикарна книжка! А аудіо ще послухаю!
  1. Ash
   Тілько от автор - мудло =(
 2. Гість Сергій
  Дуже погане начитування...
 3. Гість Олександр
  начитка щось не дуже... якось згодом послухаю
 4. Гість Сергій
  Таке враження що людині платять від виробітку,більше озвучиш,більше отримаєш, от він і спішить як навіжений, озвучка ніяка,так спаскудити книжку
 5. Яна
  Обрала книгу за назвою - подумала, що український автор. Мене засмучувало, що герої багато п'ють - якась пропаганда алкоголізму. А потім дізналися, що автор російський, аж полегшило. Начитка погана, у тексті є англійські слова, але читач не чув ні про англійську, ні про паузи, ні про наголоси.
 6. Богдан
  Читав колись російською. Книга непогана, але - можливо - озвучувалась тоді, коли потреби у озвучці у держави не було ( хоча це погано) тому як озвучили та заплатили, так і вийшло...
 7. Гість Юрій
  Чого накинулись на чоловіка.
  Мені ось на Подерв'янського, місцями ну дуже схоже, так ніби ось, ось і вирветься щось від душі)
4read.ORG » Українська література » Васильєв Володимир - Технік великого Києва