Аудіокнига Приворотне зілля - автор Брати Капранови

Слухайте онлайн
Брати Капранови - Приворотне зілля
Рейтинг:
(151 голос)
4.5
Рецензія    10   55 807
Чи знаєте ви українську жінку? Ні, ви не знаєте української жінки. Та вона і сама себе не знає. Свого часу брати Капранови поставили відомий експеримент з потопленням для доказу того факту, що українські жінки – відьми. Не всі лишилися задоволені результатами цього експерименту, але спростувати їх не зміг ніхто. У новому романі авторів знаменитого «КОБЗАРЯ 2000» експеримент продовжують дуже компетентні люди. Цікаво, якими будуть їхні висновки?

Підтримай автора, придбавши книгу: https://book-ye.com.ua/authors/brati-kapranovi

redvid esle

Слухати аудіокнигу Приворотне зілля онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
10 відгуків:
 1. Марина
  Очень захватывающая волшебная история. Спасибо авторам. Ваше произведение буквально заставило меня вспомнить кто я. Спасибо! Побегу подбирать подходящую метлу!
 2. Гість Олег
  "Диканька" кінця ХХ століття.) Захоплюючий твір, цікавий динамічний сюжет, повчальна розв'язка. Рекомендую. 
 3. Гість Юлія
  Чудовий твір, рекомендую усім!
 4. Гість Юрій
  Шановні Адміни, прослухав 5 книжок на Вашому сайті. Дуже Вам вдячний за надану можливість отримати задоволення від знайомства з творами українських письменників. Єдине прохання - чи не можна надати користувачам сайту можливості скачувати вподобаний твір? Часто слухаю книжки у дорозі, але нажаль - не всюди є нормальний доступ до мережі. А так - скачав, і слухаєш у будь якій місцевості. Наперідь дякую за розуміння.
  1. Олександр
   Спосіб зкачувати є )
   1. Erion
    Реально? Зараз часто вимикають світло і мережі нема, тому неможливо нічого послухати :_). Можете пояснити як скачувати, якщо не важко, будьлааасочка 🛐.
 5. Гість Олександр
  Книга цікава, але: я так і не зрозумів мети, з якою приїхали в село ці два "наукових" сівробітника...
 6. Гість Тетяна
  Ага!!!Знай наших! Нам би таких дівчат у військо,оркам мозги проїсти Щоб "не повадно було"
  Дивний,цікавий твір Слухала із задоволенням
 7. Гість Сергій
  Була б цікава єкранізація, но тількі з професійним режисером , щоб не аби як. Треба заповнювати вакуум україньського фентезі якистними творами.
 8. sergei4
  "А тих, мовляв, дівчат та молодиць… не против ночі згадуючи! О, бодай їх! досі з думки не йдуть…" © Євген Гребінка, Так собі до земляків.
  Як, колись, казав мені один знайомий: "Не те лихо, шо там тих дівчат багато. Але ж вони усі - відьми! Тож, я світ за очі, та й дай, Боже ноги з того села, навіть ранкового автобусу не діждавши!"
  Дякую щиро братам Капрановим (п. Дмитро завжди з нами) за щиру втіху з книжки, а нашим дівчатам та жінкам за їхню красу та ласку.
4read.ORG » Українська література » Брати Капранови - Приворотне зілля