Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Андрухович Софія - Фелікс Австрія

Аудіокнига Фелікс Австрія - автор Софія Андрухович

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Станіславів кінця ХІХ - початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев - у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.
Андрухович Софія - Фелікс Австрія
Рейтинг: 4.5 (56 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Фелікс Австрія онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
9 відгуків:
Написати
 1. Євгенія
  0
  Книга сподобалась, озвучка  також. Якщо захотілось би висловити критичні зауваження щодо характеру чи поведінки ГГ, яка постійно дратувала, то це була би зовсім іша книга
 2. Юля Даньків
  0
  Голос озвучки...шикарний, так цікаво читає, що занурюєшся в атмосферу книжки з головою! Дуже цікаво!

 3. Тетяна М.
  0
  Цікавий твір і дуже гарна озвучка! Дякую!​​​​
 4. Наталія
  0
  Книга дуже сподобалась. Особлива дяка тому хто озвучував твір. Вдалось передати атмосферу Тернопільщини. Так ніби поспілкувався зі знайомими і друзями. Перед очима спливали конкретні люди яким притаманна така манера говорити і висловлювати думки. Дуже дякую.
 5. Гість Яна
  0
  Сподобалось дуже дуже! Прочитано - супер!!! Музичний і звуковий супровід відмінний!!! Дякую.
 6. Олег
  0
  Кому сподобалось, поясніть, будь ласка, що саме? До стилю авторки питань не маю як і до її кулінарної ерудиції. Але немає конфлікту, немає драми, лише плоскі персонажі, що не розвиваються. Ну, тобто, воно все є, але на майже непомітному рівні. Я постійно очікував, що от зараз почнеться дія, а вона не починається. А в якийсь момент, коли ніби щось вже почалось, то й кінець книги. 
  1. janekelin
   1
   Олеже, мені здається - і це мені і сподобалося у творі - що сенс і є у тому, що персонажі не розвиваються. Що вони «сплелися стовбурами». Коли людина робить метою свого життя служіння іншим, вона не розвивається як персонаж свого власного життя - і не дає розвиватися її оточенню. Це проблематика більш актуальна для жінок, яким у багатьох суспільствах відводять соціальну роль «служіння» - старшим, чоловіку, дітям, іншим жінкам. Не те, щоб дискурсу служіння не існувало в соціальній ролі чоловіка, але у жіночій ролі має інший присмак - бути відданою, зростатися воєдине з іншою людиною.
 7. Ірина
  0
  Голос Соні Сотник, особисто для мене, частина смачної кави під пледом. В її голосі затишок і спокій. Дуже дякую
 8. Бобильова Алла
  0
  Щиро вдячна авторці пані Софії Андрухович за неймовірно цікавий роман, а також пані Соні Сотник за фантастичну озвучку. Браво!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com