Аудіокнига Фелікс Австрія - автор Софія Андрухович

Слухайте онлайн
Андрухович Софія - Фелікс Австрія
Рейтинг:
(60 голосів)
4.5
Рецензія    9   35 504
Станіславів кінця ХІХ - початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев - у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Фелікс Австрія онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
9 відгуків:
 1. Євгенія
  Книга сподобалась, озвучка  також. Якщо захотілось би висловити критичні зауваження щодо характеру чи поведінки ГГ, яка постійно дратувала, то це була би зовсім іша книга
 2. Юля Даньків
  Голос озвучки...шикарний, так цікаво читає, що занурюєшся в атмосферу книжки з головою! Дуже цікаво!

 3. Тетяна М.
  Цікавий твір і дуже гарна озвучка! Дякую!​​​​
 4. Наталія
  Книга дуже сподобалась. Особлива дяка тому хто озвучував твір. Вдалось передати атмосферу Тернопільщини. Так ніби поспілкувався зі знайомими і друзями. Перед очима спливали конкретні люди яким притаманна така манера говорити і висловлювати думки. Дуже дякую.
 5. Гість Яна
  Сподобалось дуже дуже! Прочитано - супер!!! Музичний і звуковий супровід відмінний!!! Дякую.
 6. Олег
  Кому сподобалось, поясніть, будь ласка, що саме? До стилю авторки питань не маю як і до її кулінарної ерудиції. Але немає конфлікту, немає драми, лише плоскі персонажі, що не розвиваються. Ну, тобто, воно все є, але на майже непомітному рівні. Я постійно очікував, що от зараз почнеться дія, а вона не починається. А в якийсь момент, коли ніби щось вже почалось, то й кінець книги. 
  1. janekelin
   Олеже, мені здається - і це мені і сподобалося у творі - що сенс і є у тому, що персонажі не розвиваються. Що вони «сплелися стовбурами». Коли людина робить метою свого життя служіння іншим, вона не розвивається як персонаж свого власного життя - і не дає розвиватися її оточенню. Це проблематика більш актуальна для жінок, яким у багатьох суспільствах відводять соціальну роль «служіння» - старшим, чоловіку, дітям, іншим жінкам. Не те, щоб дискурсу служіння не існувало в соціальній ролі чоловіка, але у жіночій ролі має інший присмак - бути відданою, зростатися воєдине з іншою людиною.
 7. Ірина
  Голос Соні Сотник, особисто для мене, частина смачної кави під пледом. В її голосі затишок і спокій. Дуже дякую
 8. Бобильова Алла
  Щиро вдячна авторці пані Софії Андрухович за неймовірно цікавий роман, а також пані Соні Сотник за фантастичну озвучку. Браво!
4read.ORG » Українська література » Андрухович Софія - Фелікс Австрія