Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Самчук Улас - Чого не гоїть огонь

Аудіокнига Чого не гоїть огонь - автор Улас Самчук

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У горнилі Другої світової війни Українська повстанська армія веде жертовну боротьбу за Україну поміж двох неукраїнських сил — радянської і нацистської. Стрімко розгортається сюжет твору. Гасло героїв роману "Чого не гоїть огонь", воїнів УПА: "Боєць — не той боєць, хто метиться, а той, хто боронить право, правду й закон". Провідний мотив твору — народження нової української людини, лицаря — сильного, незалежного, готового до самопожертви. Вражають глибина і пророцтво роздумів Уласа Самчука про долю України, вірою в майбутнє якої пронизана його творчість.
Самчук Улас - Чого не гоїть огонь
Рейтинг: 4.3 (56 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Чого не гоїть огонь онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Світлана
  0
  1. Дуже поганий звук. Нажаль. 
 2. Аля
  0
  Для написана ця книга? 
 3. Гість Наталя
  0
  Звук дууже поганий. Взагалі нічого не розібрати. Речення чути, п'ять - ні. Не рекомендую для прослуховування (. Хоча начитка гарна - професійна.
 4. Гість Юрій
  0
  Книга з сважким, трагічним і таким сучасним сюжетом. Книга-передбачення, хоча з огляду на українсько-московитські відносини таке передбачення сьогоднішньої війни логічно випливає із їх (відносин) ретроспекції. Книга із непростим сюжетом оповідає про роль випадку у долі людини, про те, що часом людина робить (або не робить) вибір, але зовнішні чинники змушують її зайняти певне місце на шахівнийі долі. І що у любих обставинах треба, як би це не було неймовірно важко, лишатися людиною. Ця книга про те, що доля дається людині до її народження. Все інше - обставини. Внутрішні, зовнішні, але обставини. І про вибір та його наслідки у цих обставинах.

  Самчук - автор, що повернувся до українського читача після десятиліть заборони його творів. Але сьогодні його проза звучить актуально. Звучить пророче і заклично. Хто має вуха - має чути.

  Дяка всім, хто зберіг аудіозапис цієї потрібної аудіокниги і дав можливість долучитися до прози значимого українського письменника. З огляду на час і умови зберігання фонограма звучить цілком задовільно, хоча місцями тихо і нерозбірливо. Хоча це не критично і при сучасних засобах цілком поправимо.

  Дуже потрібна книга, рекомендую всім!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com