Аудіокнига Не залишай мене одну надовго - автор Леся Романчук

Слухайте онлайн
Леся Романчук - Не залишай мене одну надовго
4
Рейтинг:
(110 голосів)
4.5
Рецензія:
Четверта книга із серії романів про Софію Синицьку, лікаря акушера-гінеколога, викладача медичного училища і є продовженням історії життя і кохання героїні.

Всі книги серії «Софія»:


Підтримай автора, придбавши книгу: http://lesiaromanchuk.com

redvid esle

Слухати аудіокнигу Не залишай мене одну надовго онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
3 відгуки:
 1. Ольга
  Я у захваті від цих книг Лесі Романчук "Софія" у всіх серіях. З прослуховуванням їх я, якби, живу разом з Софією, разом з нею переживаю, радію і плачу. Дуже гарні твори і їх озвучення. Рекомендую всім слухати.
 2. Федір
    Чудовий твір. Надзвичайно висока майстерність автора, вишукана мова. Дуже швидко я відкинув сподівання, що це, вибачте, жіночий"  роман. Чим більше знайомився, тим більше приходило переконання, що це фундаментальна психологічна праця, яка дає методологію пізнання людських взаємин строкатого перехідного суспільства, періоду зламу тоталітарних цінностних орієнтирів і заплутаного пошуку нових ідеалів, сенс життя. Як завжди порівнюю, коли читаю чи слухаю . Автора можу поставити поряд з Іриною Вільде, Степаном Пушиком...   Успіхів пані Лесі Романчук!
 3. Гість Наталія
  Неперевершений твір...Раджу прослухати усім жінкам. Допомагає зрозуміти різновиди людських стосунків та допомагає вийти з депресії.Слухання цих творів замінює пігулки та консультації психотерапевтів.Величезна вдячність Лесі Романчук та дяка Всевишньому за такий талант.Чекаю з нетерпінням нових творів(серію книг цього роману із захопленням слухаю другий раз)

  Звичайно, читання твору бездоганне.(моя думка).Тому окрема вдячність Світлані Дмитренко,адже твори в її озвучці сприймаються живими,реальними
4read.ORG » Українська література » Леся Романчук - Не залишай мене одну надовго