Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Денисенко Лариса - Сарабанда банди Сари

Аудіокнига Сарабанда банди Сари - автор Лариса Денисенко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Він: зациклений на своїй роботі інтроверт, якого покинула дружина. Понад усе цінує самотність, спокій, тишу. Не сприймає дитячого галасу, хатніх тварин і присутності сторонніх людей у своєму помешканні. Він: закохується у давно знану дівчину і дуже скоро його життя змінюється, перевертається, перетворюється на... жах? веселий тарарам? гнітючу буденність? Колись він вже не розумітиме, як можна було так існувати, як можна було не пережити таку історію, - настільки несподівану та банальну, що вона може трапитися з кожним. Або - не трапитися ніколи.
Денисенко Лариса - Сарабанда банди Сари
Рейтинг: 4.8 (12 голосів)
Слухати аудіокнигу Сарабанда банди Сари онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Гість Марина
  0
  Чудова книжка! Легка, гуморна. Автор розповідає, як доволі цинічна, сформована людина може за досить короткий час змінитися накраще завдяки людям, які неочікувано з"являються в її житті. Про те, що кожен, кого ми зустрічаємо може навчити нас чомусь доброму, змусити замислитися над питаннями, які ми довгий час чомусь обходимо чи ігноруємо. Про те, що не варто боятися спілкуватися з людьми, яких посилає нам доля, а важливо бути відкритим та позитивим до них і до себе
 2. Роман
  0
  Намагаюсь ніколи не читати і не слухати творів українських авторів, бо переважною більшістю — то сум, туга, зрада і все в такому ключі. Але цей твір, та ще і у такому виконанні — це дуже приємний виняток із загального досвіду. Я дуже приємно вражений.
 3. Гість Ірина
  0
  Чудово!Рекомендую!!!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org