Аудіокнига Сарабанда банди Сари - автор Лариса Денисенко

Слухайте онлайн
Денисенко Лариса - Сарабанда банди Сари
Рейтинг:
(21 голос)
4.7
Рецензія    5   24 735
Він: зациклений на своїй роботі інтроверт, якого покинула дружина. Понад усе цінує самотність, спокій, тишу. Не сприймає дитячого галасу, хатніх тварин і присутності сторонніх людей у своєму помешканні. Він: закохується у давно знану дівчину і дуже скоро його життя змінюється, перевертається, перетворюється на... жах? веселий тарарам? гнітючу буденність? Колись він вже не розумітиме, як можна було так існувати, як можна було не пережити таку історію, - настільки несподівану та банальну, що вона може трапитися з кожним. Або - не трапитися ніколи.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Сарабанда банди Сари онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
5 відгуків:
 1. Гість Марина
  Чудова книжка! Легка, гуморна. Автор розповідає, як доволі цинічна, сформована людина може за досить короткий час змінитися накраще завдяки людям, які неочікувано з"являються в її житті. Про те, що кожен, кого ми зустрічаємо може навчити нас чомусь доброму, змусити замислитися над питаннями, які ми довгий час чомусь обходимо чи ігноруємо. Про те, що не варто боятися спілкуватися з людьми, яких посилає нам доля, а важливо бути відкритим та позитивим до них і до себе
 2. Роман
  Намагаюсь ніколи не читати і не слухати творів українських авторів, бо переважною більшістю — то сум, туга, зрада і все в такому ключі. Але цей твір, та ще і у такому виконанні — це дуже приємний виняток із загального досвіду. Я дуже приємно вражений.
 3. Гість Ірина
  Чудово!Рекомендую!!!
 4. Лючіо Ріманець
  Легко, смішно, цікаво. Начитано чудово, дякую.
 5. Надія
  Тут був один негативний відгук, чомусь вже нема. Як зрозуміти? Писати слід лише дифірамби?
4read.ORG » Українська література » Денисенко Лариса - Сарабанда банди Сари