Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Трублаїні Микола - Лахтак

Аудіокнига Лахтак - автор Микола Трублаїні

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Чи бували ви на Півночі? Там, де гуляють небезпечні снігові заметілі, а могутня крига протягом довгої полярної ночі тримає у своєму полоні кораблі?

Не бували? То вирушайте в захопливу мандрівку разом із командою судна «Лахтак». На вас очікують неймовірні відкриття, цікаві пригоди і, звичайно, небезпеки. Адже вам доведеться виживати в суворих природних умовах Півночі, де на людей полюють білі ведмеді, а захопити судно лаштуються іноземні пірати…

Повість відомого мандрівника, класика української дитячої літератури Миколи Трублаїні «Лахтак» про пригоди відважної команди загубленого в північних морях корабля не залишить байдужими юних дослідників та мрійників.
Трублаїні Микола - Лахтак
Рейтинг: 4.5 (26 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Лахтак онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Лючіо Ріманець
    93
    коли серед української чую "остров Уєдінєніє" хочеться монітор розбити, а ще "перемога соціалізму", а ще зображення іноземців невміливи невдахами ні на що не здатними без "Вєлікага савєтскага флота". Трублаїні може і гарний дитячий письменник, але йшов би він краєм
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com