Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Романчук Леся - Чотири дороги за обрій 5

Аудіокнига Чотири дороги за обрій 5 - автор Леся Романчук

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Це маленьке сонне містечко здавалося таким спокійним. В ньому було так добре жити. Так затишно, так безпечно. Та коли до міста приходить великий бізнес, великі гроші, великі люди, там оселяється небезпека.

Ця жінка, що видавалася милою і добропорядною, виявилася хижою. Її павутинням обплутані долі героїв. Чи вдасться вирватися?
Романчук Леся - Чотири дороги за обрій 5
Рейтинг: 4.5 (34 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Чотири дороги за обрій 5 онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Laura
  0
  М’яко кажучи дивна головна героїня, я маю на увазі Валентину. Не можу уявити жінку, у якої зовсім відсутнє почуття гідності - так не поважати себе, невже є такі жінки?
  Вона мене так дратує, що не хочу продовжувати слухати цей роман, хоча інші твори Лесі Романчук мені сподобались.
 2. Гість Марія
  0
  Нудне й недолуге читання. Дивакуваті (це м'яко сказано) герої, а особливо героїні втомлюють десь після прослуховування першої-другої книги. Не раджу марнувати час.
 3. Гість Олена
  0
  Роздуми про левів у цирку і гонщиків якісь дикі. Це не може бути властивим нормальній людині. Валентина дратує. Чтиця, яка читає грейпфрукт замість грейпфрут, дивує.
 4. Віра
  0
  Хочу дослухати роман, але ця Валентина дратує. Так дратує.... Не розумію скільки енергії і все в прірву - на Віктора. Божевільна. Не знаю,чи стане мені сили дослухати.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com