Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Багряний Іван - Сад Гетсиманський

Аудіокнига Сад Гетсиманський - автор Іван Багряний

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Один із перших творів, в якому вражаюче правдиво зображено всю страшну сутність радянського режиму у роки масових репресій. За кожною сторінкою роману — біль і страждання, відчай і надії тих, кого зім’яла безжальна сталінська машина смерті. Багряний описав те, що сам пережив і про що не можна було мовчати. Головного героя роману він багато в чому наділив своєю долею і своєю вдачею — несхитністю духу й вірою в непереможність добра. Його Андрій Чумак пройшов усі пекельні кола і вистояв, не зламався. І це робить його гідним високого звання людини.
Багряний Іван - Сад Гетсиманський
Рейтинг: 4.5 (145 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Сад Гетсиманський онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
30 відгуків:
Написати
 1. Юрій
  0
  Неймовірна книга! Спасибі! Цю книгу у вуха кожному, хто хоче совєтів!
 2. Наталія
  0
  Ця книга варта уваги!!!
 3. Andrii
  0
  То в навчальних закладах потрібно викладати дітям. Щоб знали і не забували і нащадкам розповідали що то таке °радянська машина смерті". 
  1. MadameKarkade
   6
   В школі? Чи лежала вам душа (читати "підлітковий, гормонально збудорожений розум) до чогось подібного? Складного, неочевидного, з, практично, потоком свідомості? Ні-ні. Треба буде спрощувати. Втрачаючи сенси. На мою думку лишень.
   1. Дарія
    2
    Дуже ціково було (і читати і обговорювати в класі), а майже через 5 років дуже цікаво перечитувати. Не думайте, що всі підлітки тупі і їм все треба спрощувати до рожевих поні і квіточок, щоб ненароком чогось складного і не радісного не побачили
 4. Максим
  0
  Книжка однозначно варта уваги! Особисто мене вона вразила до глибини душі. В який чудовий час, в порівнянні, ми живемо. І не цінуємо те що маємо правову державу, нехай не досконалу, але в цьому напрямку треба працювати всім нам, Українцям. 
  1. Гість Наталія
   0
   За місяць до війни 💔
 5. Гість Ksenia
  0
  Чудова книга! Актуальна, особливо зараз - в час війни. Головне завдання людини - зберегти свою людськість, гідність і честь за будь-яких умов. Ворог безсилий над моральними, духовними цінностями людини. Перемоги всім нам!
  Щира подяка за озвучення книги!!!
 6. Анатоль
  0
  Скажіть, а чи можливо скачати цю книгу, щоб слухати офлайн?
  1. Nadiya
   Головний редактор 15
   Доброго вечора )
   На нашому сайті книги можна слухати лише онлайн.
 7. Гість Анатолій
  0
  Читав раз - просто біль... Просто тяжко.... Читав вдруге - виривало душу! Втретє хочу послухати. Як перед прірвою або перед ямкою, все залежить від того хто озвучить. Пірнаю!
 8. Гість Вікторія
  0
  Неймовірний голос озвучки і дуже сильна книга!
 9. Гість Тарас
  0
  Андрій Чумак, пролетарій, тобто суспільство у нього ділиться на класи. Йому дивно, як так, що його б»ють по морді, а він же пролетарій. Він підтримуючи совєтів (як і всі його брати) щиро дивується як так могло статися. Типу його обдурили. Але так завжди буває з тими , хто цурається християнства. Відкидає віру в Бога. Тоді на його ,Бога місце приходить сатана. І Андрій Чумак сам його покликав. Добре, що батьки залишились у вірі. Добре, що заставляли молитися в дитинстві. Інакше він би не вистояв.
 10. Гість Олександр
  0
  Хто знає, чи є ця книга в іншій озвучці? Через надмірні паузи після кожного,або кожного другого слова, важко зосередитися на тексті в цілому. Тай постороння незрозуміла начитака на задньому фоні дуже дратує.
  1. MadameKarkade
   6
   Вітаю. Бубоніння на тлі - скоріш за все, хиби в обладнанні. Тут вже нічого не вдіяти. А от паузи, також неприємно, роблю швидкість більше, 1:1.
   1. Гість Олександр
    0
    Вітаю. Також ставлю більшу швидкість,та паузи нажаль нікуди не дінуться. Я приступив до цієї книги після роману " Тигролови" на цьому ж сайті, і в порівнянні з тією озвучкою, цю роботу важко сприймати, неможливо повністю поринути у той світ.
    1. MadameKarkade
     6
     І я тут після Тигроловів). Так, Тигролови прочитанні краще, це факт. Та й жанр інший. "Сад" слухаю цілковито через дисциплінованість))). Хочу осилити цей твір, бо вважається вершиною творчості Багряного. Сам твір важкий так і читання не резонує. Але я вдячна й за таку озвучку! Бо аналогово) читати змоги немає.
  2. Наталія
   0
   На ютубі є чудова версія аудіокниги. Неперевершено читає Микола Козій.
   1. Гість Людмила
    0
    Дякую! Переходжу туди.
  3. Andriy23
   1
   Поставте швидкість на 1.2
 11. Лілія
  0
  Книга сильна, озвучка гарна, прониклива, до самого серця. Спочатку видалось, що надто повільно читає, але акценти сильно розставлено, в кінці плакала, душа боліла. Іван Багряний, як же ж він сильно написав!!! Якого героя незламного змалював. 
 12. Гість Юлія
  0
  Здавалось, вже нічому не дивуюсь, але не можу змиритись з тим, як окрема недолюдина або недолюди тримали в страху 200 млн людей (108 доріжка про бітіє), а наразі ще більше. Це просто не вкладається в голові. Болісний та чесний твір Багряного. Дякую читцю. Я майже все слухаю на швидкості 1.5, і добре.
 13. MadameKarkade
  6
  Можна б було вигукнути, що вбивця - священик! Але це не англійський детектив. Це просто декілька років тортур. Або 69?
 14. Гість Тетяна
  0
  Яка книга !!!!дослухала ,сиджу і плачу 😭 Боже неймовірна історія ! Усім раджу прослухати і навіки забути про ставок та рашистів !тварюки ,які покидькі !!!!!!!!!!!!! У мене бракує слів щоб висловити обурення від цієї жорстокості !!!! 🤬🤬🤬 Боже Бережи Україну !❤️🥰 в нас неймовірні ЛЮДИ !!!!А в раші людишки
  1. Гість Тетяна
   0
   Помилилася ,про савок забути навіки
 15. Олександр Глі
  0
  Дякую автору і команді озвучки. Книга, яка не залишає байдужим. Вчергове розумієш скільки довелося і доводиться проходити моєму народові. Бажаю всім катам, причетним до насильства, горіти в пеклі. Слава Україні
 16. Гість Володимир
  0
  Як скачати?
 17. Гість Ольга
  0
  Надзвичайна книга,важка для сприйняття, заставляє задуматися про нашу ідентичність,чудове озвучення,приємний тембр.Дякую!
 18. Гість Аліна
  0
  Дуже дякую за на читання цієї неймовірно важкої і прекрасної книги!
  Просто жалюгідний жах, страшно повірити що таке було, кошмарний ссср!
 19. Гість Аліна
  0
  Дякую за Вашу працю ❤️
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com