Аудіокнига Чужа мiшень - автор Олексій Волков

Слухайте онлайн
Волков Олексiй - Чужа мiшень
Рейтинг:
(124 голоси)
4.5
Рецензія    6   37 380
Він стояв нерухомо і був чудовою мішенню. Я навів зброю на його голову, тоді на груди. Він не рухався, і не хотів скористатися тим шансом, яким я йому дав. Палець торкнувся спускового очка, я затамував подих. І все ж таки відстань була завеликою...

redvid esle

Слухати аудіокнигу Чужа мiшень онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
6 відгуків:
 1. Taty-ana
  Чтиця дуже гарна: приємна вимова без поспіху і надмірних емоцій.
  Книга викликала суперечливі відчуття, немов би якісь теми доторкнуті, але не прозвучали ясно, загубившись в інших. З упевненістю можу сказати лише те, що слухати мені було цікаво, бо сюжет відрізняється несхожістю на прочитане раніше.
 2. Ярослава
  Начитка зовсім не сподобалася, враження, що людина спить((. Але сам звук якісний. Слухала на швидкості 1.5, прекрасно). Книга хороша, цікава.
 3. пані Наталя
  Цікаво, рекомендую!
 4. dear Тетяна
  От сиджу на підлозі в рукавицях, перебираю картоплю. Маю надію прослухати кижку, байдуже яку, аби вистачило на перебирання мішка картоплі. Прослухала 5хв Кокотюху, все зупинилось. Я чекала, але нічого не ввдбувалось. Зняла рукавиці, включила іншу книжку, знову 5хв і все зупинилось. Знову зняла рукавиці, оновила сторінку. Це не прослуховування, а випробрвування моєї нервової системи. Мабуть навмисно так роблять, щоб книжки українською ніхто не слухав.
 5. dear Тетяна
  Цікава книжка. Гарно начитано і голос приємний.
 6. Гість Людмила
  Ще не дослухала до кінця, але сюжет інтригує. Начитка чудова.
4read.ORG » Українська література » Волков Олексiй - Чужа мiшень