Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Волков Олексiй - Чужа мiшень

Аудіокнига Чужа мiшень - автор Олексій Волков

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Він стояв нерухомо і був чудовою мішенню. Я навів зброю на його голову, тоді на груди. Він не рухався, і не хотів скористатися тим шансом, яким я йому дав. Палець торкнувся спускового очка, я затамував подих. І все ж таки відстань була завеликою...
Волков Олексiй - Чужа мiшень
Рейтинг: 3.9 (56 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Чужа мiшень онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
5 відгуків:
Написати
 1. Taty-ana
  0
  Чтиця дуже гарна: приємна вимова без поспіху і надмірних емоцій.
  Книга викликала суперечливі відчуття, немов би якісь теми доторкнуті, але не прозвучали ясно, загубившись в інших. З упевненістю можу сказати лише те, що слухати мені було цікаво, бо сюжет відрізняється несхожістю на прочитане раніше.
 2. Ярослава
  0
  Начитка зовсім не сподобалася, враження, що людина спить((. Але сам звук якісний. Слухала на швидкості 1.5, прекрасно). Книга хороша, цікава.
 3. пані Наталя
  0
  Цікаво, рекомендую!
 4. dear Тетяна
  3
  От сиджу на підлозі в рукавицях, перебираю картоплю. Маю надію прослухати кижку, байдуже яку, аби вистачило на перебирання мішка картоплі. Прослухала 5хв Кокотюху, все зупинилось. Я чекала, але нічого не ввдбувалось. Зняла рукавиці, включила іншу книжку, знову 5хв і все зупинилось. Знову зняла рукавиці, оновила сторінку. Це не прослуховування, а випробрвування моєї нервової системи. Мабуть навмисно так роблять, щоб книжки українською ніхто не слухав.
 5. dear Тетяна
  3
  Цікава книжка. Гарно начитано і голос приємний.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org