Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Марина та Сергій Дяченки - Брамник

Аудіокнига Брамник - автор Марина та Сергій Дяченки

Слухайте онлайн!
Рецензія:
За все в житті доводиться платити, в тому числі - й за нерозсудливі юначі жарти. І ціна буває зависокою навіть для чарівника. Могутній маг, наділений талантом і честолюбством, у покарання за гордощі перетворений на бездушну річ і позбавлений магічного дару. Згадайте останні події - ця ситуація не така вже фантастична. А якщо додати до цього нерозв'язну любовну колізію - тоді вже просто хоч із мосту та в воду!

А метри фантастичного жанру - на те й метри, щоб дати нам змогу за символікою образів з чарівного світу Фантазії розгледіти прості істини, які тисячі років рятують людину від розпачу й зневіри. Схибив одного разу - стережися, щоб не схибити вдруге; кохання не завжди приносить щастя, але від цього не слабшає; дружба й самовідданість, любов до людей і життя здатні перебороти навіть космічний жах вселенської катастрофи.

Такий він - світ Марини та Сергія Дяченків - дивовижний, сповнений незбагненних таємниць і фантастичних пригод, і разом з тим повний Любові, доброї, красивої магії. Ви будете зачаровані, шановний читачу, навіть не сумнівайтеся.
Марина та Сергій Дяченки - Брамник
Рейтинг: 4.5 (40 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Брамник онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
8 відгуків:
Написати
 1. Гість Володимир
  0
  Дуже професійно і захрплююче! Образи живі і реальні, без фальші! Дякую!
 2. Гість Luarvick
  0
  1. Оця ватна вата - у розділі "українська література"? Серйозно?
 3. Н
  0
  Дякую, за професійність! Дуже проникливий голос , якій  хочеться слухати і слухати , ще раз дякую!
 4. Гість Ольга
  0
  Років з 10 тому попала до рук ця книга. Зараз вирішила ще раз, тепер вже послухати. Сильно. Мабуть років через 10 я знову її перечитаю.
 5. Олена
  0
  Дуже цікаво, дякую і авторам і Тетяні Дюпіній за озвучення! Написано цікаво, динамічно, казка для дорослих!!!
 6. Анна Баздырева
  1
  Чудова книга улюблених з юнацтва авторів у чудовому прочитанні. Перший досвід з аудіокнигою від початку до кінця. І дуже вдалий. Дякую.
 7. Сергій Микуш
  0
  Багато років слухаю аудіокниги і вперше українською. Приємно здивований. ЧАРІВНО! Дяченкам лише хвала-трішки терпіння на початку всіх їхніх книг, а потім "накриє". Подяка Тетянкі-прочитано з душею. Вдячний!!!!
 8. Kostyantyn
  0
  Як вона зглатує слюну перед слідуючи абзацом, ужас читання
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com