Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Йовенко Світлана - Любов під іншим місяцем

Аудіокнига Любов під іншим місяцем - автор Світлана Йовенко

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Світлана Андріївна Йовенко (*20 вересня 1945, Київ, УРСР) — поетеса та прозаїк, публіцист і перекладач; Заслужений працівник культури України; завідувач відділу поезії та критики журналу «Вітчизна». Лауреат премії ім. Леоніда Вишеславського «Планета поета» (2010).

Нажаль інформації про книгу не маю, буду вдячний за доповнення.
Йовенко Світлана - Любов під іншим місяцем
Рейтинг: 4.5 (22 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Любов під іншим місяцем онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Laura
    0
    Світлана Йовенко - незвичайно талановита пусьменниця! Чарівна мова - це поезія у прозі! Сухала не відриваючись - це феномен, який я на жаль тільки зараз відкрила для себе. Тут і справжня любов, і історія...Немов прожила знову трагічні події, які сталися наприкінці 20 століття в Україні і знову, як і тоді у нас знаходяться герої, які віддають своє життя тому, що хтось або невдаха, або зрадник. Сумно, що мало що змінилося за ці роки! Галина Довгозвяга, як завжди - неперевершена читачка. Тільки одне зауваження, було б дуже доречно після закінчення однієї повісті, давати назву нової, бо іноді потрібен час, щоб уяснити, що ти слухаєш вже інший твір. Щира подяка сайту за неймовірно цікавий підбір творів!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com