Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Хвильовий Микола - Повість про санаторійну зону

Аудіокнига Повість про санаторійну зону - автор Микола Хвильовий

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Соціально-психологічний твір, герої якого живуть лише примарними надіями на майбутнє і на відродження нації, однак, ці надії з кожним днем віддаляються...

Автор показав, що розгул жорстокості, жахи громадянської війни не минули безслідно для духовного здоров'я народу, нації. Колишні революціонери, будівничі нового життя стають «зайвими людьми», відчуваючи прірву між своїми ідеалами й реальною дійсністю, їх шлях невизначений, їхні долі понівечені.
Хвильовий Микола - Повість про санаторійну зону
Рейтинг: 4.5 (18 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Повість про санаторійну зону онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Stefan
  0
  По справжньому вперше відкрив для себе Хвильового. Дійсно нестандартний, несовєтський психологічний твір. Не тільки дає можливість відчути емоційний стан героїв, занурює у пост революційний час, коли романтика і романтики революції пропадають, а залишаються тільки спогади про благородні мрії та прагнення, новий світ, переосмислення того, що сталося і твоє місце у цьому Новому. Як результат, новий світ - міф, а ти у ньому примара.
  Сама повість написана нетипово у якомусь "смарт" стилі. Тому потребує певної історичної підготовки. Достойна екранізації!
  Окремо хочу подякувати за професійну озвучку. ДЯКУЮ! Дуже важко знайти українські аудіокниги безкоштовно і щей на такому рівні. Саме завдяки Вашій праці і відбувається ефект повного занурення і в творчість автора, і в епоху, і в проблематику, відчуття природи і присутності героїв. Чекаємо нових книжок від Вашої команди. 
 2. Tanja
  0
  Чому "санатОрійна"?
  1. Михась
   0
   Мабуть такий символічний сімбіоз санаторію і тюремної зони
 3. Михась
  0
  Якийсь я занадто тупий шоб зрозуміти цей твір, романтика легше далась
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com