Аудіокнига Століття Якова - автор Володимир Лис

Слухайте онлайн
Лис Володимир - Століття Якова
Рейтинг:
(64 голоси)
4.5
Рецензія    9   37 813
«...Життя древнього Якова з поліської глибинки, його любові й війни, злочинства й подвиги, пристрасті й муки несподівано виявились куди захопливішими за кілограми детективів із пригодами зомбі, упирів, ФСБ та інших потвор. Серед засилля сучасного літературного силікону Яків зі своєю сімейною сагою впадав в око, як живий серед манекенів: він був справжнім — йому хотілося співпереживати. Жінки, згадуючи деякі епізоди, скліпували сльозу: атож, мелодраматичного в романі чимало, тільки чомусь тому всьому віриш... Чи не тому, що «Століття Якова» — це ще й сто повних років української історії, з усіма її — куди там шекспірівським! — непроговореними й неосмисленими трагедіями, чиї непідбиті рахунки ми й далі продовжуємо оплачувати? І волинське Полісся на перехресті режимів, імперій, народів, армій, культур і субкультур (хто тільки не товкся тут за «століття Якова» — від уланів Пілсудського до наркоділерів на джипах...) — то сцена, на якій розігрується споконвічна драма боротьби людини зі світом за власну душу? І книжка ця — не тільки про дядька-поліщука, мужчину з вимираючої породи справжніх, якого, як тріску, жбурляло по водах вийшлого з берегів XX століття, — а й, якимсь таємничим чином, як то завжди буває з направду добрими книжками, — про кожного з нас?...»
(Оксана Забужко)

Найкращий роман десятиріччя! Переможець номінації "Гранд Коронація"! - 2010.
Також на сайті Ви можете послухати цю аудіокнигу у виконанні автора.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Століття Якова онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
9 відгуків:
 1. Лера
  Диктора майже не чутно. Такий драматичний текст читає, наче засинає і слухач засинає разом з нею.
 2. Ольга
  Найбільша трагедія українців в тому, що вони не мали своєї національної держави.Я з центральної Україниі і з історії життя моїх батьків, дідів і прадідів знаю про всю трагедію життя українців у центральній Україні.З твору багато дізналась про життя західних українців  Дякую .Відкрила для себе прекрасного автора!
 3. Валерія Ш.
  Дуже гарна книга! Дуже!!!!
 4. Гість володимир
  Таке враження, що любов це злягання і злягання це і є любов

  1. Ярина
   Якщо крім "злягання" ви нічого не побачили, то ви результат злягання
 5. Руда98
  Дарма витрачений час. Один лиш бруд
 6. Laura
  Яка захоплююча історія! Прослухала на одному подиху - не тільки цікаво, але й пізнавально. Нам треба робити більше, щоб ні ми, ні наші діти ніколи не забували нашу історію. Легко маніпулювати людьми, котрі не знають правду і тому забувають імена своїх катів, а також що приніс нам руський мир. Велика подяка автору за талановитий твір!
 7. Sherry
  Епохальна книжка. Велика вдячність авторові!
  Шкода, звук поганий. Та й читання не на висоті. Але оповідь захоплює і перестаєш помічати недоліки.
 8. Гість Тетяна
  Твір прекрасний! Хотілося б озвучку професійну. Очікувала більше від диктора, тим паче, що проєкт
  національного радіо.
4read.ORG » Українська література » Лис Володимир - Століття Якова