Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Лис Володимир - Століття Якова

Аудіокнига Століття Якова - автор Володимир Лис

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«...Життя древнього Якова з поліської глибинки, його любові й війни, злочинства й подвиги, пристрасті й муки несподівано виявились куди захопливішими за кілограми детективів із пригодами зомбі, упирів, ФСБ та інших потвор. Серед засилля сучасного літературного силікону Яків зі своєю сімейною сагою впадав в око, як живий серед манекенів: він був справжнім — йому хотілося співпереживати. Жінки, згадуючи деякі епізоди, скліпували сльозу: атож, мелодраматичного в романі чимало, тільки чомусь тому всьому віриш... Чи не тому, що «Століття Якова» — це ще й сто повних років української історії, з усіма її — куди там шекспірівським! — непроговореними й неосмисленими трагедіями, чиї непідбиті рахунки ми й далі продовжуємо оплачувати? І волинське Полісся на перехресті режимів, імперій, народів, армій, культур і субкультур (хто тільки не товкся тут за «століття Якова» — від уланів Пілсудського до наркоділерів на джипах...) — то сцена, на якій розігрується споконвічна драма боротьби людини зі світом за власну душу? І книжка ця — не тільки про дядька-поліщука, мужчину з вимираючої породи справжніх, якого, як тріску, жбурляло по водах вийшлого з берегів XX століття, — а й, якимсь таємничим чином, як то завжди буває з направду добрими книжками, — про кожного з нас?...»
(Оксана Забужко)

Найкращий роман десятиріччя! Переможець номінації "Гранд Коронація"! - 2010.
Також на сайті Ви можете послухати цю аудіокнигу у виконанні автора.
Лис Володимир - Століття Якова
Рейтинг: 4.2 (16 голосів)
Слухати аудіокнигу Століття Якова онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Лера
  0
  Диктора майже не чутно. Такий драматичний текст читає, наче засинає і слухач засинає разом з нею.
 2. Ольга
  0
  Найбільша трагедія українців в тому, що вони не мали своєї національної держави.Я з центральної Україниі і з історії життя моїх батьків, дідів і прадідів знаю про всю трагедію життя українців у центральній Україні.З твору багато дізналась про життя західних українців  Дякую .Відкрила для себе прекрасного автора!
 3. Валерія Ш.
  0
  Дуже гарна книга! Дуже!!!!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org