Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Дудар Євген - Спогади про себе

Аудіокнига Спогади про себе - автор Євген Дудар

Слухайте онлайн!
Рецензія:
ДУДАР Євген Михайлович — один із найвідоміших сучасних українських гумористів. Народився 24. 01. 1933, с. Озерна, нині Зборів. р-ну Терноп. обл. – прозаїк-сатирик, артист розмовного жанру. Чл. НСПУ (1973). Засл. діяч мист-в України (1993). Літ. премія ім. Остапа Вишні (1985), обл. літ. премія ім. М. Годованця (1997), Міжнар. премія ім. П. Орлика (1995). Орден князя Ярослава Мудрого 5-го ступ. (2008). Закін. Львів. ун-т (1962). Працював у г. «Прапороносці» (Хмельницький, 1962–63), вид-ві Львів. ун-ту (1963–65), ж. «Перець» (1965–81). Від 1980 – на профес. сцені як виконавець влас. творів. Друкується від 1957. Його творам притаманні особл. нац. колорит, оригін. сюжет, худож.-сатир. узагальнення типів та персонажів, громадян. пафос, афористичність і репризність, орган. сполучення умовності з правдоподібністю. На думку Д., завдання сатири не «вбивати» людину, а викорінювати її вади, зло; завдання гумору – не лоскотати пустопорож. (іноді й вульгар.) хохмами чи побрехеньками, а довести читача чи слухача мало не до плачу від сміху – а тоді дати можливість задуматися, з чого сміялися. Д. – співзасн., худож. кер. та голова журі Всеукр. фестивалю гумору і сатири «Вишневі усмішки» (від 1980). Учасник Всесвіт. фестивалю сатири та гумору (від 1983), співзасн. Всесвіт. асоц. сатириків і гумористів (1985) у м. Ґаброво (Болгарія). Видав кн. «Спогади про себе: Фрагменти з мого бурхливого життя» (Т., 2001).
Дудар Євген - Спогади про себе
Рейтинг: 4.5 (19 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Спогади про себе онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. anatoliy askldov
    0
    дуже щиро вдячний за чудові книги евгена дударя!
  2. Гість Наталія
    0
    Євген Дудар дійсно патріот,якому не байдуже, що буде з Україною. Тонкий гумор, іронія і, разом з тим, біль за рідну країну.зиро дякую автору.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com