Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Глібов Леонід - Байки

Аудіокнига Байки - автор Леонід Глібов

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Широке визнання в українській літературі Глібов здобув, як байкар. Усього він написав понад сотню творів цього жанру. У своїх байках автор розкривав жорстокість урядовців, тупість титулованих царських чиновників, поміщиків-самоурядовців (Жаби), гостро висміював владу "золотого мішка", суспільний індиферентизм консерваторів і ретроградів ("Мальований Стовп").

Засуджуючи соціальну несправедливість, поет продовжував утверджувати чесність і працьовитість простих людей, їхню моральну вищість над експлуататорами. Незаперечні заслуги Глібова в розвитку поетики байки. Він сміливо розсунув її жанрові межі, урізноманітнив форми, вперше в українській літературі збагатив байку рисами пісні й балади, демонструючи широкі, невичерпні можливості цього найтрадиційнішого літературного жанру.
Глібов Леонід - Байки
Рейтинг: 4.1 (50 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Байки онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
4 відгуки:
Написати
 1. Серж Клачук
  79
  Петро Панчук Як завжди неперевершенний! 
 2. Гість Viktoria
  0
  нереольно круто
 3. Клайк
  0
  Озвучка клас!🦊ставлю ⭐⭐⭐⭐⭐/5!
 4. Гість Ірина
  0
  Дякую за байки,дітям 6 і 8. Слухаємо, сміємось,вчимось. Наша традиція - кожного вечора перед сном слухати,щось тут. Дуже дякуємо за таку можливість.Процвітання та натхнення у мирній країні
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org