Аудіокнига Квента Сильмариліон - автор Джон Роналд Руел Толкін

Слухайте онлайн
Толкін Джон Роналд Руел - Квента Сильмариліон
Рейтинг:
(17 голосів)
4.5
Рецензія    4   12 468
Події, що розгортаються в збірці "Сильмариліон", в більшості передують подіям трилогії "Володар Перснів".
Ця частина названа на честь чудесних дорогоцінних каменів, які ввібрали в себе світло Дерев Валінору - Сильмарилів, створених ельфом Феанором і викрадених Мелкором. У цій же книзі описана і вся історія Першої епохи Середзем'я.

Квента Сильмариліон починається оповіддю про Першу війну між Мелкором, який забажав володіти світом та іншими валарами, котрі впорядковували Арду. В ті часи Діти Ілуватара, ельфи й люди, були створені, але іще не прокинулися для життя. Світ потребував світла, тож Ауле виготовив два свічада (Іллуін та Ормал) за яких настав вічний день. Яванна змогла проростити створене нею насіння та в лісах створити тварин. Тим часом Мелкор створював фортецю Утумно. З неї він напав разом з прибічниками-маярами, почавши війну, і розбив свічада, чим спричинив численні катаклізми. Валари більше не могли жити повсюдно в Арді, тому оселилися в землях Аману на крайньому заході, назвавши свою домівку Валінором.

Увага!
Твір вилучено за запитом правовласників!

redvid esle

Слухати аудіокнигу Квента Сильмариліон онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
упс
4 відгуки:
 1. Свiтлана
  В цiй озвучцi твiр сприймаеться як документальний. Абсолютно не для Толкiна. На жаль, буду слухати щось iнше
  1. Гість Мирослава
   Це справа в самому творі а не в озвучці.
 2. ЦеЯ
  Дуже гарна начитка, виразна, гарний тембр. Але сам твір дуже нудний, хай пробачать мені всі шанувальники Толкіна. Я заплуталась у всіх тих назвах та іменах)
 3. Уляна
  Повністю розчароаана а озвучуванні...український контент пасе задніх.....Галина Шумська озвучила Гврі Поттера фанастично а тут...вибачте може ви і добра людина але ваш голос ріе вуха озвучка то не ваше
4read.ORG » Світова література » Толкін Джон Роналд Руел - Квента Сильмариліон