Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Гоукінз Пола - Повільне горіння

Аудіокнига Повільне горіння - автор Пола Гоукінз

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Лора багато разів була підсудною. Її вважають небезпечною та неадекватною. А вона повсякчас бачить перед собою світло фар та обличчя материного коханця... Чому вона досі пам’ятає це?
Міріам стала свідком того, як Лора покидала місце злочину зі слідами крові на одязі. Проте життя навчило Міріам не довіряти побаченому. Бо інколи людина просто опиняється не в тому місці не в той час. Як її мертва подруга...
Карла й досі не оговталася від жорстокого вбивства племінника. Вона переконана: на зло здатен кожен. І ладна на все, аби довести цю істину.
Три жінки. Один убивця.
Гоукінз Пола - Повільне горіння
Рейтинг: 4.5 (24 голоси)
Слухати аудіокнигу Повільне горіння онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
7 відгуків:
Написати
 1. Terahok
  1
  Мені дуже сподобалась ця книга і начитка класна дякую за вашу працю 😊😊
 2. Явдошка
  0
  У читця гарний голос і дикція непогана, але боже мій, що за наголоси? Він абсолютно російськомовний, звідси БрОва замість бровА, спалА замість спАла, визітівка замість візитівка і безліч іншого. Цікаво, він паляниця вимовить?)))
  1. Недобра
   0
   Те, що для вас "російськомовність" може бути просто місцевим діалектом автора. Не зводьте все багатство української культури до рамок Ваших власних знань. Стосовно цього можу порекомендувати подивитися відео про діалекти на каналі Твоєї Підпільної Гуманітарки.
   Також, немає сенсу цькувати за наголоси людину, що витратила космічну кількість годин свого життя на начитку та редагування книги, яку Ви послухали безкоштовно.
   З повагою.
 3. Гість Ірина
  0
  Дуже дякую за чудове прочитання , чисту українську вимову, артистичне виконання.
  Слухаю з задоволенням.
 4. Олена_
  1
  Загалом сподобалося, і сюжет, і начитка. Лишень 33 глава - це щось :) І з наголосами треба попрацювати
 5. Гість Nata
  0
  Дуже сподобався сюжет. Гарна начитка. Читець трохи насмішив у якійсь главі, але то навіть сподобалось. Дякую за цікаве проведення часу!
 6. Недобра
  0
  Про начитку:
  Дякую читцю. Гарно начитано, чудова розбивка на різні голоси. Дякую за вкладений час та зусилля. З того, на що хотілося би звернути увагу - часто трапляються невідредаговані шматки запису (з повтореннями, кашлем, і так далі). В кінці є один розділ, де майже весь текст такий - слухати складно (можливо, це як раз 33 розділ, як згадували в коментарях, я не перевіряла).
  Але все ж більшість тексту - дуже якісно озвучена. Додаю Вас до списку улюблених читців.

  Про книгу:
  Гарно закручений трилер, на міцну 4+/5. Місцями мотивації очевидні, але до кінця не можеш бути певною, хто ж, в біса, це зробив. Мені сподобалося.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org