Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Хало Віталій - Полуденна Ніч

Аудіокнига Полуденна Ніч - автор Віталій Хало

Слухайте онлайн!
Рецензія:
До вашої уваги реконструкція «Слова о полку Ігоревім» — пам’ятки давньоруської літератури XII століття у дещо нестандартному форматі аудіокниги, створена колективом акторів і музикантів у Києві. Спосіб перекладу оповідань мовою сучасного мистецтва у формі літературних і музичних творів.
Від давнього «опівночі» збереглося лише слово «від автора», прочитане оригінальною «буквальною» мовою. Усе інше – це думка позаштатного автора про давні події, мотиви та почуття героїв. Драматичний сучасний український діалог акторів тісно переплітається з музикою та звуковим ландшафтом, створюючи справжню пригодницьку історію, герой якої такий же сучасний українець, як і політичні інтриги, кохання-ненависть, захоплення, страждання, іноді трагічні, іноді смішні.

«Опівдні» розповідає про те, що відчувають звичайні люди: хитрість, зраду та дурість, мужність і страх, любов, надію, страждання та бажання, коли людина росте та стає сильнішою через випробування та невдачі. Це розповідь про почуття живих, про те, чого, власне, немає в оригінальних словах Ігоря. Про те, що зв’язує, формує, надихає в нас так дивно, що в свій час стане великим подвигом, зловісною зрадою, мудрістю, розрадою, поцілунком, добрим словом або ніколи не зупиниться вічного кохання. Поки існує цей світ.
Події тих часів сприймалися як стрічки сучасної журналістики, і іноді здається, що ти вже не слухаєш їх осторонь. Ти сміливо дивишся в очі долі з надією, або бачиш дивний сон про переможеного брата, ти плачеш про кохання, яке не має надії повернутися, ти збираєш останні сили, щоб протистояти нещастю знищення, невдачі, болю, приниження неволі, і нарешті ти прийшов додому.
Хало Віталій - Полуденна Ніч
Рейтинг: 4.5 (41 голос)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Полуденна Ніч онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
2 відгуки:
Написати
  1. Серж Клачук
    80
    "Що це таке"?) На мій погляд, пісні тут м'яко кажучи ні до чого!
  2. Олекса
    0
    пісні не всі і тему, а в більшості дратують, а от вистава цікава, характери яскраві, мало ми знаємо про половців, їх психологію і культуру. акторам усім дякую за щиру і майстерну гру. було пізнавально.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com