Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Халед Госсейні - Ловець повітряних зміїв

Аудіокнига Ловець повітряних зміїв - автор Госсейні Халед

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Одного морозного дня взимку 1975-го афганський хлопчик Амір стає свідком жахливого вчинку, у якому постраждав його друг Гассан. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, нічого не зробив, лишився стояти осторонь. Боягузтво, ба навіть відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в

Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам і знайде "спосіб знову стати хорошим".

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114402241465
Приват: 4149629331711077
Patreon: perebooks
Халед Госсейні - Ловець повітряних зміїв
Рейтинг: 4.5 (88 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Ловець повітряних зміїв онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
20 відгуків:
Написати
 1. Гість Тетяна
  0
  Саме з цієї книги почалося моє знайомство з Халедом Госсейні. Потім були "Тисячі сяючих сонць" та "Той,що біжить за вітром". Жодна книга не залишила мене байдужою. Мабуть,і через те,що деякі моменти були співзвучними з тими подіями,що відбувалися в моїй країні, зокрема і в моєму рідному місті (2014 рік). Страшне слово "війна" знали і герої романів Халеда Госсейні. Долі і події,які вони переживають, вражають до глибини душі.
 2. Гість Катерина
  0
  Книга просто розриває серденько. Дуже емоційна і місцями важка. Проте піднімає досить серйозні теми. Книга неймовірна. Цікаво і просто нереально натиснути паузу
 3. Неля Володимирівна
  0
  Дякую за книжку, переклад і читання! Пережила....
 4. Нана
  0
  Дуже важкий сюжет. Я б навіть НЕ радила читати цю книгу чутливим і вразливим людям. Сама ще не можу оговтатись від прочитаного. Правда, брехня, поламані долі, психічні травми дитинства. Сліпа відданість старим устроям ні в гроші не ставила людські життя. Сумно.
 5. Гість Аліна
  0
  Книга дуже сподобалась. Так яскраво описано, ніби перебуваєш в тих місцях. Шкода, що радянська машина і там зруйнувала життя людей. Хотілось би, щоб і про нашу війну багаторічну описували в подробицях. Без сліз подекуди не можливо слухати. Дякую автору і особливо дякую читцю.
  1. Luarvick
   Диктор 16
   Думаю, про нашу війну ще не скоро правильна книжка з'явиться, бо осмислення потребує значного часу.
 6. Olha Arykova
  1
  Немає слів як гарно
  Щиро вам дякую❤️
 7. Гість Тетяна
  0
  Щиро дякую за книгу!Такі твори треба читати та переживати,щоб навчитись людяності та всепрощення Навіть собі...
 8. Євгенія
  0
  Книга надзвичайно потужна. І особливо вразила навіть не головна сюжетна лінія, а аналогія поведінки радянських воїнів там і в Бучі, бо то їх нащадки
 9. Книговередун
  0
  Потужний дебютний роман афганського лікаря-емігранта про історію зростання в часи останніх мирних днів перед революцією та вторгненням росії на територію Афганістану.

  Автор познайомить вас з історією країни впродовж кількох останніх десятиліть минулого століття. З афганським життям, своєрідним, дивним, і водночас напрочуд знайомим.

  Більшість із нас думає про Афганістан, як про зруйнований війною та виснажений, нав’язливий та обмежувальний, навіть лякаючий. Хоссейні ж описує дореволюційний Кабул тепло і дотепно, бо пам'ятає, яким він був до воєн та революцій. Автор відкриває афганському народу обличчя. Обличчя, яке світ не знаходив час і бажання побачити.

  Це захоплюючий твір про сім’ю, кохання та дружбу, відданість, боягузтво і зраду.

  Погоджусь з думкою, що якби сюжет не розвивався на руйнівному тлі історії Афганістану, і якби нам, українцям, так не відгукувалася сюжетка лінія вторгнення бруднодупих військ - твір мав би менш приголомшливий ефект.

  Мене книга надихнула шукати паралелі воєн в Афганістані та Україні, зануритися в історію талібану та країни “немає Бога, крім Аллаха”.

  Чи відгукнеться історія вам? Є лише один спосіб дізнатися ;)

  @knyhoveredun
 10. Гречко Оксана
  0
  Дуже класно,кожне слово додітає до серця.
 11. Гість Руслан
  0
  Цікаво слухати з початку і до кінця. Рекомендую
 12. Гість Ірина
  0
  ....Дуже яскраво передає ця книга всі жахіття війни. Дитячу відданість, сприйняття і несміливість....
  Дякую за переклад і прочитання.
 13. Надія
  0
  Дякую. Дуже гарна книга але голос- це щось неймовірне. Дякую пану Євгену за неперевершене читання геніального роману.
 14. Евгенія
  0
  Прослухала на одному подиху! Неймовірна історія!
 15. Рибчинська Оксана
  0
  Книга не просто просто "зацепила", вона просто оголила нерви, змусила відчути всю глибину трагедії, відданості, любові та відчаю. Всі події дуже перегукуються з сьогоденям на Вкраїні( . І як мало ми знаємо про Трагедію афганського народу.... і скільки ще таких народів.... Питання виникає само собою - чому люди такі жорстокі? Чому змушують страждати інших, чому в світі існує така несправедивість, нерівність.... просто різні паралельні світи ......
  Євгену ВЕЛИЧЕЗНА ДЯКА за читання - мед для моїх вух
 16. Ярослав
  0
  Дуже сподобалося книга!
 17. Гість Олена
  0
  Книга справила неймовірне враження, я для себе відкрила зовсім інший Афганістан, автор майстерно описує сюжетну лінію, людей і природу, події проникають глибоко в серце.
  Рекомендую, книга дійсно вражає.
 18. Гість Олена
  0
  Дякую Євгену за озвучку!
 19. Гість Наталія
  0
  Дуже сподобалась книга! Глибока, місцями важка... Озвучка теж дуже гарна. Дякую!!!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org