Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Зарубіжна література » Халед Госсейні - Ловець повітряних зміїв

Аудіокнига Ловець повітряних зміїв - автор Госсейні Халед

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Одного морозного дня взимку 1975-го афганський хлопчик Амір стає свідком жахливого вчинку, у якому постраждав його друг Гассан. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, нічого не зробив, лишився стояти осторонь. Боягузтво, ба навіть відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам і знайде "спосіб знову стати хорошим"

Ютуб канал Євгена Перепелиці
Халед Госсейні - Ловець повітряних зміїв
Рейтинг: 4.6 (43 голоси)
Слухати аудіокнигу Ловець повітряних зміїв онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Гість Тетяна
  0
  Саме з цієї книги почалося моє знайомство з Халедом Госсейні. Потім були "Тисячі сяючих сонць" та "Той,що біжить за вітром". Жодна книга не залишила мене байдужою. Мабуть,і через те,що деякі моменти були співзвучними з тими подіями,що відбувалися в моїй країні, зокрема і в моєму рідному місті (2014 рік). Страшне слово "війна" знали і герої романів Халеда Госсейні. Долі і події,які вони переживають, вражають до глибини душі.
 2. Гість Катерина
  0
  Книга просто розриває серденько. Дуже емоційна і місцями важка. Проте піднімає досить серйозні теми. Книга неймовірна. Цікаво і просто нереально натиснути паузу
 3. Неля Володимирівна
  0
  Дякую за книжку, переклад і читання! Пережила....
 4. Нана
  0
  Дуже важкий сюжет. Я б навіть НЕ радила читати цю книгу чутливим і вразливим людям. Сама ще не можу оговтатись від прочитаного. Правда, брехня, поламані долі, психічні травми дитинства. Сліпа відданість старим устроям ні в гроші не ставила людські життя. Сумно.
 5. Гість Аліна
  0
  Книга дуже сподобалась. Так яскраво описано, ніби перебуваєш в тих місцях. Шкода, що радянська машина і там зруйнувала життя людей. Хотілось би, щоб і про нашу війну багаторічну описували в подробицях. Без сліз подекуди не можливо слухати. Дякую автору і особливо дякую читцю.
  1. Luarvick
   9
   Думаю, про нашу війну ще не скоро правильна книжка з'явиться, бо осмислення потребує значного часу.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org