Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Піддубняк Андрій - Філенея - ідеальна жінка

Аудіокнига Філенея - ідеальна жінка - автор Андрій Піддубняк

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Головному герою 18 років. Події відбуваються всередині 2030-х років. Людство саме пристосовується до співіснування з людиноподібними андроїдами, і Веремій приймає всі вади та принади цієї доби: з коханням до робота, неймовірними пригодами в Україні та Індії, мріями про колонізацію Марса і врешті вильотом до червоної планети.

Ютуб канал автора

Патреон автора для продовження озвучки і написання нових книг Veremij_books
Піддубняк Андрій - Філенея - ідеальна жінка
Рейтинг: 4.5 (93 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Філенея - ідеальна жінка онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
10 відгуків:
Написати
 1. Ярослава
  0
  Класна озвучка, емоційно, виразно, різні голоси (я трішки прискорювала). Книга теж прикольна, нестандартно про просте і важливе. Але найбільше тішить , як регулярно автор попускає русню))
 2. Гість Уляна
  0
  Чудово! Прослухала на одному подиху!!! Озвучка взагалі класна! Дякую!!!💛💙
 3. Андрійко
  0
  Автор Андрій Піддубняк, завершуючи книгу в 2021-му ще не знав що трапиться на початку 2022-го але як і всі творчі люди спинним мозком передчував, тому все актуально. Цікаво як скорегує автор наступні книги. Політ фантазії вражає відчую себе ретроградним сорокарічним дідом. Дякую що для гостроти сюжету тут не було трагічних фіналів їх і в житті вистачає, такі історичні часи.
  Тим лудям хто озвучували не просто андроїдний лайк , а міцні, людські обійми з душею!😉
 4. Гість Людмила
  0
  Книга сподобалася. Озвучка класна, емоційна, але звуки перегортання сторінок просто бісять!
  1. Ланкол
   1
   А мені навпаки вони подобаються) Одразу зрозуміло, що йде нова сцена.
 5. Богдана
  0
  Книга супер, незбагнула як швидко промайнув час
 6. Гість Олена
  0
  Дякую автору за книгу, яка в 2023 році вже й не здається фантастикою, зокрема щодо до росії та росіянців. Особлива подяка за озвучення - дуже вдало підібрані голоси! Книга читається легко, захоплює з перших сторінок, дуже цікаві філософські роздуми з приводу ШІ. Отримала величезне задоволення, чекаю на продовження пригод головних героїв на Марсі.
 7. Мр
  0
  Класс казка!!!💖
 8. Гість Валентина
  0
  Якщо чесно, декілька разів перелистувала.. назва не дуже подобалася, та все ж таки вирішила послухати.. на одному подиху!!! Через емоції відчувалася особиста присутність у подіях!!! Особливо власноруч з'являлося бажання придушити кацапів😶. Характер головного героя описаний достатньо чітко і глибоко!!! Книга варта того, щоб її прочитали, хоча класно і прослухати!!! Як то кажуть "Щось свіженьке"!!!
  Звісно РЕКОМЕНДУЮ!!!
 9. Гість Олександр
  0
  Дуже і дуже гОдна річ, - люто плюсую і рекомендую. Неочікувано прослухав довгою дорогою в машині від початку до кінця, і дуже розстроївся, що немає продовження... :-)
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com