Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Гоголь Микола - Вій

Аудіокнига Вій - автор Микола Гоголь

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Один з найстрашніших творів письменника. Назва цього твору є давнім слов’янським ім’ям демонічної істоти, присутньої в основі сюжетної лінії. Це історія про нечисту силу і надприродних істот, що йдуть корінням у перекази українського народу.

Це похмура містична історія про студента-богослова Хому Брута, якому доводиться провести три ночі біля труни померлої панночки-відьми і молитвами оборонятися від різної нечисті: упирів, вовкулаків та головного чудовиська – жахливого Вія …

Це не тільки справжнісінька книга жахів, але і філософська притча про віру і безвір’я, про випробування людської душі і сили духу. А ще, це прекрасна образна мова і справжня класика літератури, якою можна пишатися. Читаючи «Вія», ти просочується містичним страхом і трохи губишся у реальному часі. Так, Гоголь вміє і налякати і заінтригувати. Та так, що всередині читача борються ці два почуття – страх і цікавість.
Гоголь Микола - Вій
Рейтинг: 4.2 (33 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Вій онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Танюша
  0
  Прекрасно озвучена, давно всім знайома історія.
  Побільше б таких книг на сайті.
  Дякую
   request 

 2. ТетіКо
  2
  Дякую за цю озвучку! Читач дуже сподобався! Слухати саме задоволення! ДЯКУЮ!
 3. Ярослава
  0
  Чудова озвучка, неймовірна книга! Жоден фільм не передасть всього різноманіття та шарму цієї історії. Слухати це - справжня насолода!
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org