Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Гримич Марина - Юра

Аудіокнига Юра - автор Марина Гримич

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Роман Марини Гримич «Юра» є сіквелом, тобто незалежним продовженням роману «Клавка» (2019), який став національним бестселером і найкращою книгою Форуму видавців 2019 року у жанрі прози. Марина Гримич - авторка більш як 20 різножанрових романів, член Національної спілки письменників України та Українського ПЕН.

Київ, 1968 рік, кінець «відлиги». Юра - студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець - потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього. Адже його життя є своєрідним буфером поміж двома світами, - з одного боку, світом «золотої молоді», дітей секретарів ЦК КПУ, ЦК ЛКСМУ, КДБ, а з іншого, - світом його мами Клавки, яка є однією з тих безіменних і негероїчних представників української інтелігенції, що тримають на своїх плечах могутній тил для шістдесятництва.
Гримич Марина - Юра
Рейтинг: 4.4 (16 голосів)
Слухати аудіокнигу Юра онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Валерія Ш.
    0
    Книга сподобалася. Цілком сприймається як окрема, хоча краще спочатку все ж таки прочитати першу частину (роман Клавка). Зайде не всім, бо "специфічна" епоха і герої. Але особисто я дуже плюсую! request (Жіночі персонажі озвучені прикольно. Добре, що жінки в реальному житті так не розмовляють smile
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org