Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Гордасевич Галина - Степан Бандера: людина і міф

Аудіокнига Степан Бандера: людина і міф - автор Галина Гордасевич

Слухайте онлайн!
Рецензія:
При написанні цієї книги авторка розраховувала на читача з Наддніпрянщини, який або нічого не знав про Організацію Українських Націоналістів та її провідників: Євгена Коновальця, Андрія Мельника і Степана Бандеру - або, навіть, гірше того, має абсолютно викривлене поняття про цих людей і тогочасні події.
Нам дається розповідь про тяжкий тернистий шлях людини, непохитної у переконаннях і боротьбі, вірної нації і Організації до останнього подиху. Тому дуже важливо, що, читаючи цю книгу, ми бачимо ту національну атмосферу, у якій виховувався і формувався Степан Бандера. Тут, власне, і Греко-Католицька церква, і «Пласт», а згодом - ОУН. Стає зрозумілим, чому люди в Організації були саме такі, яким був Степан (а їх було тисячі й тисячі), а не інакші. Письменниця Галина Гордасевич показує, на яких ідейно-моральних засадах виховувались молоді націоналісти, що утворили покоління, яким гордиться нація.

У додатках наведено документи з колишніх архівів гітлерівського райху, які професор Володимир Косик, українець із Парижа, опублікував у книжці «Націонал-соціялістська Німеччина й Україна».
Гордасевич Галина - Степан Бандера: людина і міф
Рейтинг: 4.5 (41 голос)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Степан Бандера: людина і міф онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
7 відгуків:
Написати
 1. Гість Ганна
  0
  Я зі Східної України. І розумію,що радянська пропаганда все робила.щоб перевернути діяльність і ідеологію ОУН та УПА , а також Степана Бандери. З захватом прослухала книгу, декілька разів переключала глави, щоб все запам"ятати. Дякую.
  1. Віталій Бобко
   3
   Такої країни як "Східна Україна" нема! Є Україна!
   Схоже, що це розділення придумали росіяни. І ви не усвідомлюєте цього! Ви зі сходу України! Запам'ятайте!
   Сьогодні, до речі, День Соборності України!
   22 січня 1919 року Українська та Західноукраїнська Народні республіки проголосили Акт злуки.
 2. Гість Сергій
  0
  Дуже гарно написано і озвучено 👌 Особисто для мене нічого нового, багато читав, цікавився, бо з дитинства в сім’ї виховували любов до всього українського, велика вдячність вчителям особливо вчителю історії, який просто колись сказав: « читайте твори наших письменників не тільки ті що в програмі, беріть ширше…. А за комуняк……, прочитайте Ледокол Суворова .»
  Хотілось би , щоб наша молодь більше цікавилась правильними джерелами , а не носила « старые дедовские сапоги» і далі передавала їх наступним поколінням. Слава Україні 💪🇺🇦
  1. Віталій Бобко
   3
   Героям Слава!
 3. Лео
  0
  Як це можна скачати?
 4. Гість Лагно
  0
  Яка жахлива дикція, багато слів та призвища неможна розібрати.
 5. Гість Світлана
  0
  Цікаво, але важко слухати. Дикція(
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org