Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Горіха Зерня Тамара - Доця

Аудіокнига Доця - автор Тамара Горіха Зерня

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Ця книга про любов. У ній немає жодного слова на "лю...", але вона про любов. Про магію, не лубочну, розтиражовану з екранів телевізора, а справжню, від роду і кореня, коли пірнаєш з головою у Прадавній Океан і виринаєш звідти з рибиною в зубах. І ще про відвагу. Про безумовну відвагу знайти своє, впізнати його, впертися руками і ногами і нікому не віддати. Свій дім, свою батьківщину, своє серце, своє право ходити з високо піднятою головою. Події роману розгортаються навесні-влітку чотирнадцятого року у Донецьку. Донбас - це точка обнуління, місце сили, де прозвучали найважливіші запитання. І тільки там заховані потрібні відповіді. Та де все починалося, там все і завершиться, коли історія пройде чергове коло, і вічний змій Уроборос знову вкусить себе за хвіст. Саме тут героїня втратила родину, дім, роботу, ілюзії - і саме тут зібрала уламки життя заново, віднайшла новий смисл і нову опору. Крок за кроком читач спостерігає процес трансформації, переродження гречкосія у воїна. Ця книга назавжди змінила того, хто її написав, і змінить кожного, хто її прочитає. Бо війна - це коли ти їси землю. І що важливіше, коли годуєш землею.

«Доця» - дебютний роман української письменниці Тамари Горіха Зерня, виданий 2019 року видавництвом «Білка». Роман «Доця» був відзначений премією Книга року BBC за 2019 рік. Події в книзі відбуваються 2014 року під час російсько-української війни на сході України. Планується екранізація роману.
Горіха Зерня Тамара - Доця
Рейтинг: 4.8 (39 голосів)
Слухати аудіокнигу Доця онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
16 відгуків:
Написати
 1. Валерія Ш.
  0
  Книга дуже класна! Римма Зюбіна озвучила неперевершено! lol  request 
 2. Гість Ірина
  0
  Це просто неймовірний роман, про силу і міць української душі . Велика подяка письменниці і не менша подяка гарній нашій українській актрисі. Яка так глибинно, до самого ядра душі донесла цю міць
 3. Гість Алла
  0
  Чудовий роман і дуже гарна чуттєва озвучка!
 4. Олександр
  0
  Дуже вам дякую-це просто шедевр.... почуття переповнюють душу....

 5. Гість Сергій
  0
  Дикція Супер! Звісно прикрашено .за це дуже шикарно та цікаво!
 6. Степан Андрійович
  0
  1. Це супер дякую!
 7. Марія Богайчук
  0
  Прослухала не відриваючись. Враження потужне. Дякую за професійне озвучення.
  Авторці низький уклін за таку непросту і глибоку працю. 
 8. Гість Юлія
  0
  Роман вразив глибиною. До сліз, до щеми в серці. Дякую!
 9. Мармосик
  0
  Окреме дякую Риммі Зюбиній за неперевершену начитку цього роману. Думала перед сном трохи послухаю, а потім навушник проситься на підзарядку....
  Такод дякую сайту за можливість послухати книги які давно намагаюсь знайти щоб почитати чи послухати.
  Й дякую автору ... за героїню й за тему..
 10. Читач     Олеся
  0
   Невимовно страшна і невимовно вражаюча книга. Дякую всім причетним до її створення.
 11. Ганна
  0
  Велике дякую автору! Це неймовірна книга. Боялася що дочитати не зможу, тому так і не наважилася почати, а тут зустріла аудіо варіант і це саме те що мені було треба.
 12. Гість Тетяна
  0
  • Не вистачає слів описати враження від книги
   Таке відчуття, ніби був там, у цьому жаху. Вкінці плакала вже вголос. Дякую автору за відчуття присутності на місці подій. За озвучення треба давати окрему нагороду. Хочеться слухати й слухати...
 13. Сонечко
  1
  За один раз не прослухала, важко, вражає сильно, згадуються ті події, страшно до сліз, а тим більше на тлі того, що відбувається зараз в Україні, ще страшніше , молю Бога , щоб не повторилися донецькі події у нас в Дніпрі, та й в будь-якому місті України. Автору і пані Риммі велика подяка за книгу.
 14. Олена В.
  0
  Дуже сподобалася книга!Римі Зюбиній окремо дякую за чудову озвучку!!!

 15. Оля
  0
  Я плакала всю книгу...ти ніби там...ніби з нею і бачиш її очима, і ніби чуєш її вухами...дуже реалістично! Дуже сильно! Перевертає душу навиворіт! Героїня дуже сильна особистість , озвучення супер!!!!!!!!! 
  А ще боляче що це Україна....це люди які живуть поруч, і у книзі максимально промальовується контраст між людяністю і людським гів..м.
 16. Святослав Салдан
  0
  Вибухові враження.Надзвичайні відчуття.
  Дякую за роман,за озвучування,за отримане задоволення.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org