Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Лапікури Валерій та Наталя - Чарівна брама

Аудіокнига Чарівна брама - автор Валерій та Наталя Лапікури

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Не лише письменники-фантасти, а й чимало вчених вірять, що крім того світу, в якому ми всі живемо, існують інші світи. В чомусь вони не відрізняються від нашого. А в чомусь...ну, інші, та й годі. Часом вони перетинаються з нашим, реальним світом, і тоді діється щось неймовірне. На рівному місці чи в чистому морі, чи у небі зникають поїзди, краблі з пасажирами та екіпажем, літаки і звичайнісінькі перехожі. Дехто з них за деякий час повертається і розповідає дивовижні історії, яким лише в останні роки почала давати віру наука. У повісті-фентезі подружжя письменників Валерія та Наталії Лапікурів якраз і йдеться про карколомні пригоди сучасного українського хлопця-підлітка, котрого затягло в один із таких віртуально-паралельних світів.

Ця книга не лише для шанувальників фентезі, а й для всіх, хто вірить, що у нашому, не завжди зручному для життя сьогоденні можна знайти не те що двері, а навіть браму до Чарівної України.
Лапікури Валерій та Наталя - Чарівна брама
Рейтинг: 4.1 (54 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Чарівна брама онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
6 відгуків:
Написати
 1. Єва Лишевська
  0
  Дякую за цікаву казочку та інформації 
 2. Гість Валентина
  0
  Думаю, що ваша книга для дітей є прикладом того, що історичне козацьке минуле України варте того, щоб до нього поверталися дитячі письменники та ті, що пишуть для дорослих. Багато цікавого про козаків, чумаків, чарівних персонажів казок, легенд тощо. Звучать народні приказки. Мова багата, звучить гарно. Те, що потрібно сьогодні, щоб повернутися обличчям самі до себе. Зрозуміти хто ми є. Дякую.
 3. Какашка🤤💩
  0
  Озвучка класна але я нічого не зрозуміла🧐🤔
 4. Гість Аня
  0
  Книжка цікава
 5. Роман
  0
  Дуже чудова книга. Але велика!
 6. Слухач казок🦋
  0
  Дуже цікаво!
  Але от дуже довго...
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org