Аудіокнига Чарівна брама - автор Валерій та Наталя Лапікури

Слухайте онлайн
Лапікури Валерій та Наталя - Чарівна брама
Рейтинг:
(116 голосів)
4.5
Рецензія:
Не лише письменники-фантасти, а й чимало вчених вірять, що крім того світу, в якому ми всі живемо, існують інші світи. В чомусь вони не відрізняються від нашого. А в чомусь...ну, інші, та й годі. Часом вони перетинаються з нашим, реальним світом, і тоді діється щось неймовірне. На рівному місці чи в чистому морі, чи у небі зникають поїзди, краблі з пасажирами та екіпажем, літаки і звичайнісінькі перехожі. Дехто з них за деякий час повертається і розповідає дивовижні історії, яким лише в останні роки почала давати віру наука. У повісті-фентезі подружжя письменників Валерія та Наталії Лапікурів якраз і йдеться про карколомні пригоди сучасного українського хлопця-підлітка, котрого затягло в один із таких віртуально-паралельних світів.

Ця книга не лише для шанувальників фентезі, а й для всіх, хто вірить, що у нашому, не завжди зручному для життя сьогоденні можна знайти не те що двері, а навіть браму до Чарівної України.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Чарівна брама онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
15 відгуків:
 1. Єва Лишевська
  Дякую за цікаву казочку та інформації 
 2. Гість Валентина
  Думаю, що ваша книга для дітей є прикладом того, що історичне козацьке минуле України варте того, щоб до нього поверталися дитячі письменники та ті, що пишуть для дорослих. Багато цікавого про козаків, чумаків, чарівних персонажів казок, легенд тощо. Звучать народні приказки. Мова багата, звучить гарно. Те, що потрібно сьогодні, щоб повернутися обличчям самі до себе. Зрозуміти хто ми є. Дякую.
 3. Какашка🤤💩
  Озвучка класна але я нічого не зрозуміла🧐🤔
  1. лол
   думать надо головой
  2. Майн
   Ти дибіл -_-
 4. Гість Аня
  Книжка цікава
 5. Роман
  Дуже чудова книга. Але велика!
  1. лол
   у них книги по час идут а ты начинаешь плакать на 5 минутах
   1. кролек
    чел, там 85 частей по 5 минут (последняя только 20 сек длится) а теперь пощитай, сколько оно длится???
 6. Слухач казок🦋
  Дуже цікаво!
  Але от дуже довго...
 7. Єва Лишевська
  Думаю, що ваша книга для дітей є прикладом того, що історичне козацьке минуле України варте того, щоб до нього поверталися дитячі письменники та ті, що пишуть для дорослих. Багато цікавого про козаків, чумаків, чарівних персонажів казок, легенд тощо. Звучать народні приказки. Мова багата, звучить гарно. Те, що потрібно сьогодні, щоб повернутися обличчям самі до себе. Зрозуміти хто ми є. Дякую.Дякую за цікаву казочку та інформації
 8. Егор
  дуже гарна казка
 9. Максим
  Вона триває 7 годин
 10. Гість Ліза
  Книга цікава але дуже довго.
 11. Ангеліна
  А можна було читати по розділам читати. Мені задали переказати восьмий розділ а я не знаю де це знаходиться.😡😡😡

  А всю книгу читати в мене немає часу.
4read.ORG » Українська література » Лапікури Валерій та Наталя - Чарівна брама