Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Вега Лопе де - Фуенте Овехуна (Овеча криниця)

Аудіокнига Фуенте Овехуна (Овеча криниця) - автор Лопе де Вега

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Дія відбувається в кінці 15 століття за правління Фердинанда й Ізабелли. Командор ордена Калотрави Фернан Гомес оселився в селищі Фуенте Овехуна, образивши місцевого алькальда, спробою збезчестити його дочку Лауренсію. Селянинові Фрондосо вдається її захистити. Під час весілля командор розганяє всіх, б'є алькальда його жезлом, хоче повісити Фрондосо і викрадає Лауренсію. Усі жителі села поголовно б'ють ґвалтівників. Коли приїжджає суддя, то усі в селі відповідають, що зчинила злочин Фуенте Овехуна. Поняття честі з категорії дворянських почуттів переходить у загальнолюдську.

Фе́лікс-Ло́пе де Ве́га-і-Ка́рпіо - іспанський драматург, діяльність якого належить до так званого «золотого століття» іспанської літератури.

Драматург уважно працює над лінією кожного персонажа. наприклад, Лауренсія зі звичайної дівчини виростає в народну героїню. Вона озброює жінок й особисто бере участь в бою. Лопе де Вега шукає причини єдності народу й держави, ідеалізує образ короля.
Вега Лопе де - Фуенте Овехуна (Овеча криниця)
Рейтинг: 4.5 (28 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Фуенте Овехуна (Овеча криниця) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com