Аудіокнига Фуенте Овехуна (Овеча криниця) - автор Лопе де Вега

Слухайте онлайн
Вега Лопе де - Фуенте Овехуна (Овеча криниця)
Рейтинг:
(31 голос)
4.5
Рецензія    1   4 352
Дія відбувається в кінці 15 століття за правління Фердинанда й Ізабелли. Командор ордена Калотрави Фернан Гомес оселився в селищі Фуенте Овехуна, образивши місцевого алькальда, спробою збезчестити його дочку Лауренсію. Селянинові Фрондосо вдається її захистити. Під час весілля командор розганяє всіх, б'є алькальда його жезлом, хоче повісити Фрондосо і викрадає Лауренсію. Усі жителі села поголовно б'ють ґвалтівників. Коли приїжджає суддя, то усі в селі відповідають, що зчинила злочин Фуенте Овехуна. Поняття честі з категорії дворянських почуттів переходить у загальнолюдську.

Фе́лікс-Ло́пе де Ве́га-і-Ка́рпіо - іспанський драматург, діяльність якого належить до так званого «золотого століття» іспанської літератури.

Драматург уважно працює над лінією кожного персонажа. наприклад, Лауренсія зі звичайної дівчини виростає в народну героїню. Вона озброює жінок й особисто бере участь в бою. Лопе де Вега шукає причини єдності народу й держави, ідеалізує образ короля.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Фуенте Овехуна (Овеча криниця) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
1 відгук:
  1. Ангеліна
    Вирішила пошукати аудіо версію цієї книги, адже мушу її прочитати для того, щоб скласти іспит з зарубіжної літератури. Чогось дуже крутого, якщо чесно, не очікувала, але ця озвучка просто неймовірна!
    Величезне дякую всім, хто трудився над нею
4read.ORG » Світова література » Вега Лопе де - Фуенте Овехуна (Овеча криниця)