Аудіокнига Пампушка - автор Гі де Мопассан

Слухайте онлайн
Мопассан Гі де - Пампушка
Рейтинг:
(39 голосів)
4.5
Рецензія    4   7 428
«Пампушка» стала однією з найбільш відомих новел Гі де Мопассана. У ній автор з неповторною майстерністю передав реальну картину подій франко-прусської війни, людей, зайнятих в ній з обох сторін, їхні почуття, думки і вчинки.

Людина і війна. Людина і обставини. Людина й інші люди. Куртизанка Пампушка втікає із зайнятого прусською армією французького міста у компанії порядних доброчесних громадян. Чим обернеться ця втеча і як обставини впливають на людей - у цій новелі.

Ютуб канал диктора


$ Підтримати Характерника гривнею

Телеграм: h_audiobooks

redvid esle

Слухати аудіокнигу Пампушка онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
4 відгуки:
 1. Тарас
  Повідомлення для Характерника - читай через фільтр, або пройди навчання для дикторів!!!,  не знущайся над письменниками та слухачами, прислухатися ми не збираємось!!!
 2. Марина
  Мені сподобалось. Гарна озвучка. Голос приємний, читає з виразом, швидкість читання як на мене дуже файне.  Я геть зовсім не згодна с коментарем Тараса.
  Характерник, дякую вам за вашу працю!
 3. Гість Вікторія
  Тарасів ґаджет, певно, має проблеми з відтворенням звуку. Чи організм з його сприйняттям... 
  Дякую, Характернику. Слухати приємно. 
 4. Sherry
  Читання абсолютно доречне і правильне. Це друга книга, що я прослухала у виконанні Характерника, і обидві прочитані дуже по-різному - в тій манері й тональности, яка пасує до твору. Дуже професійно і приємно слухати. Дякую!
4read.ORG » Світова література » Мопассан Гі де - Пампушка