Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Кокотюха Андрій - Втікач з Бригідок

Аудіокнига Втікач з Бригідок - автор Андрій Кокотюха

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Львів, осінь 1916 року. Героя війни, українського січового стрільця Захара Ладного підозрюють у вбивстві через ревнощі. Його взяли під варту і тримають у тюрмі Бригідки. Звинувачення кидає тінь на всіх добровольців. Захистивши стрільця, Климентій Кошовий може врятувати честь Легіону. І хоча Клим через війну покинув адвокатську практику, він погоджується спробувати. Далі події розвиваються стрімко: Ладний робить відчайдушну спробу втекти з в’язниці, взявши Кошового в заручники. Почавши приватне розслідування, Клим і його друг Йозеф Шацький знову занурюються в світ криміналу, де вже наново поділили владу, ближче знайомляться з січовими стрільцями та стикаються з хитрощами російських шпигунів. А розбрат, який таємний ворог сіє довкола, вперше ставить під загрозу кохання українця Кошового і полячки Магди Богданович...
Кокотюха Андрій - Втікач з Бригідок
Рейтинг: 4.1 (29 голосів)
Слухати аудіокнигу Втікач з Бригідок онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Гість Ірина
    0
    Гарна літературна мова, цікаво написано, але для ретророману бракує колориту Львова: зворотів, слів, манери мовлення, а вживання слова "чуйка" для Львова початку 20 ст, то взагалі смішно. 
    У Львові дотепер вживають кнайпа, а не бар і таке інше.
    Мабуть, у серіалі за твором Івана Франка "Злочин з багатьма невідомими" атмосфера епохи передана якнайкраще.

Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: [email protected]