Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Дочинець Мирослав - Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу

Аудіокнига Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу - автор Мирослав Дочинець

Слухайте онлайн!
Рецензія:
«Наш світ – Карпати – не гори. Це держава, ба’ більше – материк без границь простору і часу. Материзна, що спородила слов’янство й підготувала Русь до хреста і Христа. Дідизна біблійних пастухів, які понесли у світи наше Слово, нашу правду, наш Дух. Колиска живної Природи, яка єдино владна творити нову природу сущого.

Дивний, заповіданий, зачарований світ під небесним куполом.

У говорі потоків, у зітханні смерек, у нуртах криниць і шовках полонинних, у дзвіночках отар і шептанні ватри живе голос волі й радості. Під сивими драницями гражд, під шатрами вівчарських станів, під зелено-мідними банями каплиць захована правда старовіку…»

Карби - то знаки на скрижалях планиди роду-народу. Найдавніший, найкоштовніший скарб краю, країни, Ук-Райїни. Карби на пам'ять і скарби на вічність.
Дочинець Мирослав - Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу
Рейтинг: 4.6 (9 голосів)
Слухати аудіокнигу Карби і Скарби. Посвіт карпатського світу онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Світлана Неплях
    0
    Це не книга, а скарб, слухаєш в слухати хочеться, наче сама у Карпатах побувала, у минувшині, наче особисто тих всіх людей взнала. Дякую велике Мирослава Івановичу, низький уклін Вам. Окремо дякую Миколі Кузику за гарне прочитання.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org