Аудіокнига Вовчий місяць - автор Олексій Волков

Слухайте онлайн
Волков Олексій - Вовчий місяць
Рейтинг:
(84 голоси)
4.5
Рецензія    8   37 584
Герой роману «Вовчий місяць», колишній вчитель історії, під Новий рік в глушині українських лісів відкопує унікальну знахідку. В цей же час один з найвпливовіших магнатів Південної Америки таємно вирушає в Україну, де на момент його приїзду скоєно кривавий резонансний злочин – масовий розстріл людей. Не пов’язані, на перший погляд, між собою події стають основою карколомного сюжету, де головний герой змушений протистояти цілому світу. Проти нього безжальна корумпована система, готова в будь-який момент знищити непокірну людину, яка, ніби скалка на гладенькій дошці, заважає усім. Чи можливо перемогти в такій ситуації?

redvid esle

Слухати аудіокнигу Вовчий місяць онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
8 відгуків:
 1. Kitrock
  Олексій Волков, як завжди, неперевершений в закручуванності сюжетних ліній. Книжка бомбезна, як детективна історія і не менш бомбезна з роздумами про нас, українців, та про нашу державу. Оцінка 12.
 2. Гість Володимир
  Дякую  з Бургос 
  1. v Pro
   Привіт з Мадриду. 
 3. v Pro
  Гарний роман. Дякую автору і читачу. 
 4. Яковин Наталія
  Роман цікавий, примушує задуматися! Але мені не подобаються фатальні думки автора. Виходить, що ми найгірші, навіть аргентинські мафіозі кращі - подядніші, чи що!!! Зі всієї країни тільки один порядний і принциповий, якого хочуть "звабити". Автор - фаталіст😥
 5. Ігор
  Дуже сумна оповідь, таке враження що Україна клоака світу. Дуже шкода що в автора така думка про співвітчизників та рідну країну.
 6. Гість Larisa
  Дякую!Чудовий роман, який читко говорить, що треба думати, кого обираєш та саджаєш у владні крісла. Якщо у нас під час війни відправляють за грати бойових генералів, то що можно сказати про долю колишнього вчителя?
 7. Гість Dima
  Дякую за працю

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
4read.ORG » Українська література » Волков Олексій - Вовчий місяць