Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Світова література » Кафка Франц - Перевтілення

Аудіокнига Перевтілення - автор Франц Кафка

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Уявіть собі одного ранку прокинутись і зрозуміти, що ти більше не людина.
А комаха.
Саме це сталось з Грегорі Замзою. Молодим і успішним комівояжером в престижній фірмі. Він став гидотним жуком зовні, але всередині залишився людиною, тому що його розум лишився з ним і він розуміє все навколо, а сказати нічого не може. Грегорі був єдиними джерелом доходу в сім’ї. І тепер його близькі ледве-ледве зводять кінці з кінцями.

Лише його сестра проявляє жалість і заходить до нього в кімнату (де Грегорі зачинив його ж батько), щоб трохи там прибрати і принести їжі. Рідна мати взагалі не може на нього дивитись, бо в неї відразу починається панічний приступ астми. Сім’я бере до себе квартирантів, щоб мати хоча б якісь гроші на хліб, а ті в свою чергу ведуть себе жахливо та нахабно.

Ця історія про те, як людина, яка щиро любить своїх близьких, не отримує віддачі і поступово чахне. Грегорі бажав всім добра... навіть в своєму горі. Але завжди лишався незрозумілим для оточуючих. Йому не залишилось місця на землі в своєму новому вигляді.
Кафка Франц - Перевтілення
Рейтинг: 4.5 (38 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Перевтілення онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
1 відгук:
Написати
  1. Гість Володимир
    0
    Шедевр!!! Це все із нашого життя .
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com