Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Вовчок Марко - Інститутка

Аудіокнига Інститутка - автор Марко Вовчок

Слухайте онлайн!
Рецензія:
В цій історії головний персонаж - молода "благородна" та "освічена" жінка, яка уособлює весь панівний клас. Та благородства чи освіченості в ній зовсім нема. Маючи такі привілеї, як наприклад освіта, отримані нею по праву народження, вона не скористалась ними. І саме тому всі негативні і ниці особливості її характеру починають вилазити нагору. Та з її кола це нікого не цікавить і не засмучує. Адже це норма - всі такі. Лицемірство - це друга природа таких людей.

Тоді як справді головна героїня - теж молода дівчина, неосвічена кріпачка. Не маючи іншого вибору, вона змушена працювати на цю недалеку і просто злу особу. І тоді коли старше покоління тремтить і терпить, молода кров прагне змін. Та не завжди випадає відповідний шанс.

Основою сюжету твору — розкриття характерів двох сил: панів-кріпосників і селян-кріпаків, стихійний протест проти жорстокості та сваволі панства, засудження кріпацтва як великого соціального зла.
Вовчок Марко - Інститутка
Рейтинг: 4.8 (6 голосів)
Слухати аудіокнигу Вовчок Марко - Інститутка онлайн, безкоштовно и без реєстрації,- на телефоні.
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
Відгуків поки немає. Стань першим!
Написати
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: admin@4read.org