Рецензія    2   7 010
В основі твору – міф про доньку останнього царя Трої Пріама Кассандру. Бог Аполлон за обіцянку покохати його наділив дівчину пророчим даром. Коли ж та не дотримала свого слова, зробив так, що правдивим віщуванням Кассандри ніхто не вірив, її висміювали та вважали божевільною. Але передбачене здійснилося: загинула її родина та Троя, а вождь завойовників цар Агамемнон забрав дівчину собі як військовий трофей. Коли цар повернувся додому, його дружина підступно вбила його і Кассандру, пророцтво здійснилося.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Кассандра (Вистава) онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
2 відгуки:
  1. Анжела
    Чудова вистава , мені сподобалася lol Молодці мені навіть не прийшлося читати. Послухала та все👌😏 Дякую велике
  2. Гість Ірина
    1. Дуже гарна радіовистава, чудове акторське виконання. Прекрасно передано геніальний твір Лесі Українки. Леся актуальна завжди, а в теперішній час - особливо. 
    Я вчора дивилася "Кассандру" у Львівсьвому театрі ім. Марії Заньковецької. Враження - ніяке. У цій поемі такі прекрасні діалоги, така глибина думок і почуттів...А на сцені все було якось так невиразно, розпливчасто, хоч і голосно, зі світлом, з декораціями... Напевно сучасні театри сильно втратили і акторську школу, і майстерність. Якби я не була знайома з цією поемою як з літературним твором, то , напевно, не зрозуміла б цю виставу зовсім.
    1. Прийшла додому і захотілося знайти в інтернеті радіопостановку, яку чула колись давно. І ось тут знайшла. Радіовистава прекрасна, просто супер. Дякую за розміщення.
4read.ORG » Українська література » Українка Леся - Кассандра