Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Шкляр Василь - Маруся

Аудіокнига Маруся - автор Василь Шкляр

Слухайте онлайн!
Рецензія:
У книзі описано бойовий шлях дівчини Марусі, яка стала отаманом після загибелі трьох її братів. У романі тісно переплітається шлях героїчно-трагічної долі Української Галицької армії, яка наприкінці літа 1919 року визволила Київ від московсько-більшовицьких окупантів, проте волею злого фатуму опинилася на межі цілковитої загибелі.
Шкляр Василь - Маруся
Рейтинг: 4.5 (130 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Маруся онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
10 відгуків:
Написати
 1. Олена
  0
  Під враженням... Щойно дослухала роман. Дякую авторові за знайомство з маловідомим періодом історії України, героїчним постатями та подвигами УГА. Дякую пані Світлані за гарне прочитання! Рекомендую. 
 2. Оксана
  0
  Прослухала роман. Цілком погоджуюся з Оленою. Дуже потрібна книга для молоді. Вчить патріотизму, навіює на глибокі роздуми. Як важко далась українцям свобода! Слава Україні!

 3. Яцків І.
  0
  Герої не вмирають!
 4. Василь Орєхов
  0
  Низький уклін автору !!! Слухав Ваш твір зі сльозами на очах, з болем в серці за нашу гірку долю. Окрема вдячність за рідну мову (я з Львівщини), за Ваш стиль письма. Дякую.
 5. Гість Анастасія
  0
  Слава нації! Смерть ворогам! Гордість бере, що я українка! Слухаючи цей твір - наче цю ж війну ми знову переживаємо зараз... І в цей раз переможемо цих кацапів раз і назавжди!
 6. Гість Ірина
  0
  Титанічна праця пана  Василя дослідження історичних подій. Красива мова та прекрасна передача власних почуттів автора. Розкішне прочитання. Сумно, що рухаємося колом і маємо ту саму біду, що і 100 років тому.
 7. Гість Альона
  0
  Книги цього автора хочеться читати завжди цікаві своїм сюжетом ,пізнавальні та мають частину історії а головне автор пише українською мовою читаються книги цього автора легко обожнюю 
 8. Катинський Орест
  0
  Дякую щиро за можливість здобути ще знання з історії справжньої України -- незламність знову мусимо доказати перемогою у цій новій війні проти москалів...
 9. Лариса Клочко
  1
  Цікава книга
 10. Ельвінарій
  0
  Це прекрасний твір, який показує як важко наші предки здобували свободу
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com