Аудіокнига Записки українського самашедшого - автор Ліна Костенко

Слухайте онлайн
Костенко Ліна - Записки українського самашедшого
Рейтинг:
(142 голоси)
4.5
Рецензія    17   109 976
Роман написано від імені 35-річного комп'ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він — заручник світових абсурдів — прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом. За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» — насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики. Це перший опублікований прозовий роман видатної української поетеси

redvid esle

Слухати аудіокнигу Записки українського самашедшого онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
17 відгуків:
 1. Людмила
  Дуже по-сучасному написано про близьке та рідне. В озвучці є помилки фонетичні й лінгвістичні, але в цьому теж є щось позитивне, не дає відпочивати розуму)
 2. Михайлик
  Дуже актуальна література, змушує аналізувати проблематику суспільства. Ліна Костенко- геній.
 3. Гість Микола
  Не дуже добре читає. Слухати не хочеться.
 4. Danhaly
  Дуже погано читає, зіпсувала твір. Не можна довіряти геніальні твори таким невігласам у мові та декламації. 
 5. Анатолий
  У диктора вимова явно не соловїна . Краще було б,як би текст начитував чоловік з гарним голосом. 
 6. uhfxbirf
  А хто це так погано читає? Чому не написали виконавицю? Соромно? Споганила хорошу книгу! Слухати неможливо!..
 7. Катерина
  А мені сподобалося читання.Саме цей речитатив дає змогу самому розставити акценти. Тут і так драма. А якщо б ще драматичне читання, я б не витримала. Пішла б за милом та мотузкою.
 8. Гість Олександр
  І після всих тих хвилюючих, навіть трагічних подій, українці виберуть собі в президенти БЛАЗНЯ..., в голові не вкладається, ЯК ТАКЕ МОГЛО СТАТИСЯ???
  1. Гість Діана
   Пробач, але це вже смішно, і що, такий він поганий? Ти хочаб бачив що він зробив за цей час? Він не втік рятуючи свою дупу, як всі інщі до нього, він залишився у своїй країні, на рідній землі, де її захищяє усіма силами. Що,що, але як не крути, блазнями стали всі крім нього 
   1. Ната
    Величезне досягнення! І багато втекло, крім Януковича?
   2. Гість Тетяна
    Я теж не втекла, мої друзі з 24 лютого 2022 і по сьогоднішній день в Херсоні. А цю боневтіклу тварину за південь України треба прилюдно четвертувати.
 9. Гість Оксана
  Думаю, що перед тим, як давати українцям право голосувати, треба провести екзамен на усвідомлення цього тексту. Ліна Костенко - Шевченко нашого часу.

 10. Олена
  Ліна Костенко - геній.
  Як влучно вона зрозуміла і показала страждання українського народу. Читання не акторське, але нормальне, головне - твір. 
  Обожнюю авторку, вона відкрила для мене всю українську літературу і змусила полюбити назавжди. Шевченко і Франко - чоловіки, а вона геніальна поетеса, письменниця, сучасниця. Міцного їй здоров'я і довгих літ. На вистави Маруся Чурай я ходила кілька разів, неможливо надивитись. Деяким зарубіжним письменникам до неї далеко.
 11. Anna
  Дуже гарна книга.
  З задоволенням прослухала, дякую.
 12. Гість Андрій
  Книгу варто читати кожному українцю для розуміння, що є загрозою для нас самих, для усвідомлення своєї ідентичності, для викорінення меншовартості і припинення споглядання на росію.
  Рекомендую всім, як гарну книгу для переосмислення своїх дій у період становлення Незалежності України, її виборювання.
  2023 рік, а ми досі виборюємо Незалежність. Таких книг має бути більше.
  Лайк автору, подяка дикторці❤
 13. Denver
  Файна література.
  Костенко топ !
 14. Гість Олександра
  Геніальна Ліна Костенко 🩵💛,
  та я для себе зрозуміла інший її меседж, про який вона в книжці говорить: Народ завжди буде незадоволений владою, але наша вся проблема в тому, що ніяк не відчуємо себе одним цілим. Довгі роки пропаганди, заклали багатьом тупу ідею про те, що ми один народ з росією, і , на превеликий жаль дотепер ця пропаганда діє.
4read.ORG » Українська література » Костенко Ліна - Записки українського самашедшого