Дякую, пане Характерний, за чудову начитку і окрема велика подяка за вибрану книгу.
Гість Тетяна
Гість Тетяна
Цікавий,динамічний твір Враження трохи зіпсував останній розділ(ну занадто песимістично)Озвучка дуже гарна Дякую
Гість Natalia
Гість Natalia
Дуже сподобалась акторська гра Бориса Лободи. Цікавий трвір, як і все у Агати Крісті.
Гість Natalia
Гість Natalia
Талановита озвучка. Цікавмй сюжет.
Гість Natalia
Гість Natalia
Цікаве оповідання. Гарно прочитано. Дякую.
Гість Катя
Гість Катя
На мою дуже суб'єктивну думку Несбьо не треба читати так екзальтовано, театрально, його треба читати простіше і грубіше, так як люди розмовляють між собою, так наче твій друг розповідає тобі шось цікаве і каже, чувак, так і було, от тобі хрест. В одній з книжок Несбьо цитує пісню Нірвани, приходь таким як є, приходь як друг, в цьому увесь сенс. Цей автор завжди хоче, щоб ти прийняв його героїв просто такими які вони є, а події як такі, що могли статися у сусідньому дворі. А читець цієї аудіокниги має добру дикцію, але читає як казку для дівчаток. Вибачте, я вболіваю за українські аудіокнижки, за кіно українською, але завжди кажу правду, тому хай читець на мене не ображається. Маю надію почути серію книжок про Харі Холі в простих чоловічих інтонаціях).
Гість Софія
Гість Софія
Класна казка
Jean Serpent-Arzel
Jean Serpent-Arzel
Зміст видно лише до 34-го розділу будь ласка знайдіть час і виправте бо потім плеєр просто завантажується

дякую красненько
Гість Андрій
Гість Андрій
Дуже цікава книга слухаю 3 раз.
Альохін Евгеній
Альохін Евгеній
дуже гарна книга и озвучка чудова дуже приємно слухати уже кілька разів переслуховую
Н
Озвучення жахливе, неможливо слухати, на фоні чути інший голос
ylia ylia
Слухач
Твір чудовий , озвучка норм. Але на холери та романтична музичка не до ладу й не до складу????! Опис бурі , а музичка , як на романтичному побаченні(((. Навіть суть тексту твору сприймається від цього невірно
Ця книга неймовірна! І мова написання, і голос Римми Зюбіной ♥️
Від книги не відірватися. Дуже рекомендую!
ylia ylia
Слухач
А я люблю його озвучку). Цікаве начитування , з придиханням і якимось внутрішнім захопленням від твору , який він читає). До речі , зараз він начитує набагато краще , аніж у своїх ранніх роботах. Респект вам , Характернику)))
Natala
Natala
Початок схожий на "Пістряву стрічку" А. К. Дойля. Чудова гра акторів
Гість Денис
Гість Денис
Аудіокнига не повністю, трохи не вистачає. А так чудово)
Арсен
Арсен
Сюжет захопливий. Якби ще українське читання! Натомість російські звуки, наголоси: раз-по-раз замість "о" вчувається "а", замість українського "и" - "і". І тому подібна каламуть. Чуже і непрофесійне читання.
Маша кондратенко
Маша кондратенко
Сууууууууууууууууууупер класссссссссссссссссссссс
Мені подобається ця історія 👍 👍👍👍
Років 40 назад читав цю книгу, ще юнаком, тепер з великим задоволенням прослухав на вашому сайті, на деякий час і сам відчув себе одним із аргонавтів, подорожуючи в космосі, та таємничій планеті Венера. Гарно дякую Вам.
Гість Юлія
Гість Юлія
Гарне читання, дякую! Історії болючі до сліз. Щоразу думаю, як українцям вдається виживати. У автора складне життя було також.
Гість Віктор
Гість Віктор
Ви мабуть разом вчилися. Або ж це тролінг. 🤣🤣🤣
Wiktor
Wiktor
ЖІНОЧКА ЯКА ЦЕ ЧИТАЛА МУСЕ НАВЧИТИСЬ ЧИТАТИ УКРАЇНСЬКОЮ. БО ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО ВОНИ З АЗАРОВИМ РОДИЧІ АБО ЗА ОДНОЮ ПАРТОЮ СИДІЛИ!!! ЯКЩО ВИ ЗАЙМАЄТЕСЬ ОЗВУЧУВАННЯМ КНИГ ТО ТРЕБА ХОЧ ЧИТАТИ ВМІТИ УКРАЇНСЬКОЮ!!! "ПаДУМАЙ" "КаМПАНІЯ" "ЗАВОЙОВИВАЛ" і тд. 😡😡😡
Гість Олександр
Гість Олександр
Цікава книга та є крапля гумору слухаю на цьому сайті 6-7 книгу
Герміона
Герміона
Навіщо називати СТОРІНКИ?
От мені цікаво чи хтось ще озвучить 7,8 книги?
🙎🏻‍♂️
Luarvick
Диктор
Ти диви як олді перевзулися. а шо ж такоє трапилося?
Наталія Фурса-Зуб
Наталія Фурса-Зуб
Дуже хороша книга
Гість лілі
Гість лілі
прикольно. гарно слухати казку цю на літо
Сенс
Сенс
Читає пан непогано, навіть професійно. Проте, якщо вам по тексту зустрічаються невідомі абревіатури, англіцизми чи професійний жаргон, варто поцікавитись як це вірно читати. А то слухати доводиться про гру "До-ом", мову "Це-плюс-плюс" чи то, як герої в аеропорту підходять до "Гате чотири".

Ще не дослухав, поки подобається. Сайбер як сайбер, подивимось, чи додасть автор дещицю чогось, шо допоки не зустрічались у західних чи східних творах (зокрема, аніме на кшталт "Привида в обладунках"), тощо
4read.ORG » Коментарі » Сторінка 609