Аудіокнига Земля - автор Ольга Кобилянська

Слухайте онлайн
Кобилянська Ольга - Земля
Рейтинг:
(70 голосів)
4.5
Рецензія    3   81 449
Повість «Земля» висвітлює одвічні проблеми — людини і землі, злочину й кари, батьків і дітей. Трагічна історія родини Федорчуків — це новітня інтерпретація християнського мотиву братовбивства, хоч і написана за реальними подіями, що відбулися в с. Димка, де жила якийсь час О. Кобилянська. Цьому творові притаманні глибокий психологізм та символізм у розкритті образів. Так, Михайло і Сава — протилежні психологічні типи. Марійка та Івоніка — уособлення цінностей народної моралі, Сава і Рахіра — втілення духовної деградації, образ Анни передає трагедію шляхетної, чутливої душі в жорстоких обставинах тогочасного сільського життя.

redvid esle

Слухати аудіокнигу Земля онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
3 відгуки:
 1. Гість Олександра
  Дякую за чудове виконання і за те, що викладаєте тут такі твори.
  Колись в шкільній програмі була "Земля". Неможливо дитині збагнути такі речі. Я навіть не пам'ятала змісту...  Це видавалось таким нецікавим🥺 А повість чудова, потужна, написана прекрасною чуттєвою мовою! Але ж для зрілої людини, а не дитячи умів! Як на мене, то Кобилянська не поступається перед такими потужними чоловіками-авторами, як Стейнбек, Кронін та й нашими рідними теж.
 2. Гість Андрій
  Темно, сумно, правдиво
 3. Гість Юрій
  Дуже гарне виконання. В школі чомусь не сприймалася українська література, а зараз слухаю із захопленням. Це наше коріння, яке кожен повинен знати і по можливості прийняти.
4read.ORG » Українська література » Кобилянська Ольга - Земля