Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Загребельний Павло - Диво

Аудіокнига Диво - автор Павло Загребельний

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Роман має оригінальну композицію. Історичне минуле в ньому не просто спроектоване на сучасність. Воно існує поряд із цією сучасністю. У творі поєднано кілька часових площин: період Київської Русі (X—XI ст.), другої світової війни і 60-х рр. XX ст. Об'єднавчим центром цих періодів виступає реальний образ Софії Київської —дивовижної пам'ятки архітектури часів князювання Ярослава Мудрого, збудованої, за художньою версією П. Загребельного, талановитим майстром Сивооком. Великою мірою це і символічний образ. Так він сприймається передусім через те, що довкола нього розгортаються всі події, зображені в романі, на них постійно ніби падає тінь від Софійського собору. Софія, як художній символ і як реальна історична пам'ятка, сконцентрувала в собі весь волелюбний, сильний дух народу, його невмирущість, нескореність, увібрала у свої фрески та мозаїки все його світоглядне наповнення, стала своєрідним самовираженням внутрішньої суті цього народу, його культури, історії, моралі, власне, втілює в собі його духовність. П. Загребельний ніби ставить читачеві запитання: яка ж вона є? Чому ми, нащадки Сивоока, Ярослава Мудрого, мусимо її зберегти в собі та понести у майбутнє?
Загребельний Павло - Диво
Рейтинг: 4.3 (44 голоси)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Диво онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
8 відгуків:
Написати
 1. Гість Микола
  0
  Один, з найулюбленіших літературних творів!
 2. Гість Олександр
  0
  Читає невиразно, робить неправильний наголос у словах і реченнях.

  1. Гість Natalia
   0
   Наприкінці озвучки сказано, що озвучено спільнотою людей з обмеженим зором. Може книга читається шрифтом Брайля? Якщо так, то не варто ображати людину, яка 36 годин читала для нас прекрасну книгу.
 3. Гість Слава
  0
  Один з найцікавіших історичних романів часу хрещення Київської Русі.Дуже гарно зображує від кого ми пішли ( українці ), та яку ціну заплатили за нового Бога
 4. DOK TOR
  0
  Неймовірно чудовий твір . Таке читання паскудить його. Невиразно. Безталанно. 
  1. Гість Natalia
   0
   Наприкінці озвучки сказано, що озвучено спільнотою людей з обмеженим зором. Може книга читається шрифтом Брайля? Якщо так, то не варто ображати людину, яка 36 годин читала для нас прекрасну книгу.
 5. Ярослав
  0
  Дякую, гарне читання гарного твору.
 6. Гість Тетяна
  0
  Щиро дякую. Так довго шукала. Неначе жива вода для душі.
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com