Аудіокнига Диво - автор Павло Загребельний

Слухайте онлайн
Загребельний Павло - Диво
Рейтинг:
(74 голоси)
4.5
Рецензія    8   40 693
Роман має оригінальну композицію. Історичне минуле в ньому не просто спроектоване на сучасність. Воно існує поряд із цією сучасністю. У творі поєднано кілька часових площин: період Київської Русі (X—XI ст.), другої світової війни і 60-х рр. XX ст. Об'єднавчим центром цих періодів виступає реальний образ Софії Київської —дивовижної пам'ятки архітектури часів князювання Ярослава Мудрого, збудованої, за художньою версією П. Загребельного, талановитим майстром Сивооком. Великою мірою це і символічний образ. Так він сприймається передусім через те, що довкола нього розгортаються всі події, зображені в романі, на них постійно ніби падає тінь від Софійського собору. Софія, як художній символ і як реальна історична пам'ятка, сконцентрувала в собі весь волелюбний, сильний дух народу, його невмирущість, нескореність, увібрала у свої фрески та мозаїки все його світоглядне наповнення, стала своєрідним самовираженням внутрішньої суті цього народу, його культури, історії, моралі, власне, втілює в собі його духовність. П. Загребельний ніби ставить читачеві запитання: яка ж вона є? Чому ми, нащадки Сивоока, Ярослава Мудрого, мусимо її зберегти в собі та понести у майбутнє?

redvid esle

Слухати аудіокнигу Диво онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
8 відгуків:
 1. Гість Микола
  Один, з найулюбленіших літературних творів!
 2. Гість Олександр
  Читає невиразно, робить неправильний наголос у словах і реченнях.

  1. Гість Natalia
   Наприкінці озвучки сказано, що озвучено спільнотою людей з обмеженим зором. Може книга читається шрифтом Брайля? Якщо так, то не варто ображати людину, яка 36 годин читала для нас прекрасну книгу.
 3. Гість Слава
  Один з найцікавіших історичних романів часу хрещення Київської Русі.Дуже гарно зображує від кого ми пішли ( українці ), та яку ціну заплатили за нового Бога
 4. DOK TOR
  Неймовірно чудовий твір . Таке читання паскудить його. Невиразно. Безталанно. 
  1. Гість Natalia
   Наприкінці озвучки сказано, що озвучено спільнотою людей з обмеженим зором. Може книга читається шрифтом Брайля? Якщо так, то не варто ображати людину, яка 36 годин читала для нас прекрасну книгу.
 5. Ярослав
  Дякую, гарне читання гарного твору.
 6. Гість Тетяна
  Щиро дякую. Так довго шукала. Неначе жива вода для душі.
4read.ORG » Українська література » Загребельний Павло - Диво