Аудіокниги
онлайн
4read.ORG » Українська література » Любко Дереш - Культ

Аудіокнига Культ - автор Любко Дереш

Слухайте онлайн!
Рецензія:
Найвідоміший роман автора. Саме цей роман, написаний автором у 16-річному віці, набув незвично широкого розголосу в молодіжному середовищі й уже перекладений на кілька європейських мов.

Всі події відбуваються у маленькому містечку серед Карпатських гір. Інтрига протистояння старого завгоспа коледжу та молодої пари "вчитель-учениця. Юрко Банзай і Дарця Борхес живуть звичайним життям, але відчувають дивну небезпеку. Вони знаходять можливість проникати уві сни Романа Корія, а він заводить їх до смертельної пастки. Побут, стосунки, сленг, страхи, ризиковані та смішні забавки тінейджерів, їх спроби будь-якою ціною проникнути "по той бік реальності"...
Любко Дереш - Культ
Рейтинг: 4.5 (38 голосів)

Підтримай сайт
Слухати аудіокнигу Культ онлайн, безкоштовно і без реєстрації на телефоні.
наш Телеграм
Сподобалось - поділися з друзями.
Не сподобалось - з ворогами :)
Підпишись!
Ми у Facebook
3 відгуки:
Написати
 1. Гість Оксана
  0
  Це точно не иоє
 2. Лариса.
  0
  Однакова монотонна музика на початку і в кінці кожних глави дуже відволікає та займає багато часу. Краще б були просто паузи
 3. Рада
  0
  Відчуття неодзначне) сам твір нестандартний - психоделічний, якщо ви таке не любите, то краще не починати) загалом книга сподобалась, та думаю, що її краще прочитати, ніж прослухати)
Всі матеріали взято з публічно доступних джерел та надаються безкоштовно, виключно з метою ознайомлення та розширення читацької аудиторії.
З питаннями може звернутись СЮДИ або на пошту: 4read.org@gmail.com